Які речі у вашому будинку можуть викликати алергію: на перший погляд вони нешкідливі

На перший погляд вони можуть здатись зовсім нешкідливими але насправді від них більше шкоди, ніж ви можете собі уявити. Розповідаємо, які повсякденні речі дома викликають алергію.

Квіткові горщики

Якщо не слідкувати за тим, як часто ви поливаєте свої квіти, можна спричинити появу плісняви. Адже пліснява є потужним алергеном і це особливо небезпечно, якщо ви схильні до алергії. В такому випадку краще контролювати кількість поливу квітів або ж обрати для будинку ті, які більше люблять посуху.

Постільна білизна

Старайтесь обирати постільну білизну виключно з натуральних матеріалів. А якщо ви схильні до алергії, то такі речі потрібно міняти два рази в тиждень. Всім іншим — можна раз на 10 днів. При цьому її варто постійно прати при 65 градусах і бажано з засобами, які видаляють пилові кліщі. Щодо ковдр, то їх краще обирати з матеріалів, які легко перуться, щоб тоді не довелось їх нести до хімчистки. А от з подушками варто віддати перевагу синтетичним наповнювачам, а не з натуральним.

Домашні речі, які викликають алергію

Книги

Коли в оселі стоїть велика бібліотека — це неймовірно. Але вони потребують ще й особливого догляду, оскільки на книгах накопичується багато пилу. Наприклад, у бібліотеках роблять ретельне прибирання декілька разів на тиждень, це стосується і домашньої бібліотеки, якщо не хочете отримати алергію. Полиці і книги потрібно ретельно витерти вологою серветкою, потім просушити і покласти назад.

Матрац

Коли справа доходить до вибору матраца — звертайте увагу на той, який можна самостійно почистити. Адже кожного разу везти в хімчистку не варіант, а чистити матрац потрібно досить часто. Як мінімум раз в 2-3 місяці. В матраці збираються постільні клопи, які можуть викликати алергію. Тому щоб запобігти їх появі, варто дотримуватись правил чистоти.

Схожі статті

Ці дерева вам обійдуться в копієчку: 3 дерева, догляд за якими – задоволення не з дешевих

При організації простору навколо будинку хочеться отримати максимально естетичний вигляд подвір'я, але при цьому не витрачатися занадто сильно на догляд за ним.

Несподівані грядки для рекордного врожаю: 4 місця для посадки кабачків, про які ви не знали

Вирощування кабачків на домашньому городі має певні особливості. Щоб виростити рекордний врожай овочів – можна облаштувати грядку у несподіваних місцях. "Сенсація" розповість більше подробиць.

2 маленькі хитрощі із сіллю: як правильно смажити цибулю, щоб страва вдалася на славу

Цибуля – один із ключових компонентів в багатьох стравах української кухні. В кулінарії існує багато способів це зробити. "Сенсація" розповість про один із них, а саме – додавання солі при смаженні.

Яблучну шкірку заливаю окропом, і всю весну 2025 не натішуся своїй хитрості: супер прийом

Якщо вдома ви вирішили приготувати якусь страву із яблук, не поспішайте викидати шкірки, адже вони являються справжнім скарбом у городництві.

Це в 100 разів швидше, ніж компост: три найпростіші підживлення з миттєвим приготуванням

На виготовлення якісного компосту витрачається не один місяць, а то й роки. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про добрива, які готуються у 100 разів швидше і також швидко діють.

Ця зелень — основа моїх грядок: 3 рослини, які варто саджати на городі для здорового харчування

Ці види зелені ростуть швидко, не потребують особливого догляду й завжди під рукою. Їх легко вирощувати навіть у горщику. Ідеальний варіант для здорового харчування.