Як зберегти кухонний рушник чистим і білосніжним — завжди користуюсь цим способом

Розповідаємо, як очистити кухонні рушники, щоб вони завжди мали відмінний вигляд. Метод перевірений багатьма господинями.

Можливо для когось цей спосіб буде не новий, але для тих, хто постійно має проблему з брудними рушниками, розповідаємо спосіб, який точно стане вам у нагоді.

Проблема з вічно брудними кухонними рушниками знайома кожній господині. Адже псуються вони дуже швидко і вимагають постійного прання. До того ж, не завжди вдається повернути їм первісної чистоти з першого разу. Тож ділимось секретом чистоти рушників.

Як повернути чистоту кухонним рушникам

Для цього вам знадобиться:

  • Таз, відро або тара, у якій плануєте замочувати кухонні рушники
  • 5 літрів води
  • 2 столові ложки соняшникової олії
  • 4 столові ложки будь-якого прального порошку, який маєте в домі
  • 3 столові ложки відбілювачу
Дієвий спосіб, як відмити кохонний рушник до білосніжного кольору

У першу чергу закип’ятіть воду. Якщо ви використовуєте емальоване відро, то це можна зробити прямо у ньому. Потім в окріп додайте соняшникову олію, пральний порошок, відбілювач і ретельно все перемішайте. Перекладіть в суміш рушники і залиште, поки вода повністю не охолоне.

На цьому і все. Більше робити нічого не потрібно. Можна скористатись цим методом звечора і тоді на ранок матимете чисті і білосніжні рушники. Перед тим як нести їх сушитись, злегка прополощіть руками. Також можна вкинути в пральну машину, якщо не хочете гаяти часу, промиваючи рушники руками.

Схожі статті

3 чарівні багаторічники для ледачого саду: посадили раз і назавжди, а краса надворі неймовірна

Не всім квітам потрібен постійний догляд. Розповідаємо вам про багаторічники, які можна висадити у себе в подвір'ї і забути, аж допоки вони не почнуть тішити розкішним цвітінням.

Городники Полтавщини потребують цих томатів як повітря: 5 сортів, які ростуть краще за всі інші

Розповідаємо у нашому матеріалі, на які сорти помідорів варто звернути городникам, що проживають на Полтавщині. Вже зараз можна активно робити розсаду.

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.