Вівторок, 23 Лютого, 2021

Повелитель вовчиць Олег Винник публічно зізнався чарівній Таюне у коханні

Олег Винник неочікувано для всіх заспівав пісню про любов та зізнався Таюне у коханні у новорічному привітанні.

Олег Винник є одним з самих популярніших та високооплачуваних артистів України. Воно і не дивно: правильно побудована маркетингова стратегія та піар завжди роблять своє діло.

Одним із пунктів цієї стратегії: бути холостим. Але усі прихильники творчості Олега Винника вже давно знають – співак цілковито віддав своє серце прекрасній та сонячній Таюне. І це не заважає Виннику збирати повні зали.

Реальна хімія

Неймовірна енергетика, яка відбувається між ними на сцені просто неможлива при робочих відносинах. Таюне стала обов’язковим доповненням до Олега, як у плані голосу, так і картинки вцілому. Вокалістка завжди стоїть до співака набагато ближче за інших, ніби позначаючи своє місце у житті артиста.

Олег не забуває

А Олег ніколи не забуває таємниче та загадково натякнути на свої почуття. Вони ніби обмінюються кодами та шифрами. Так, Вінник нещодавно привітав українців з Новим роком та додав люблю. Але кого?

Кожної новорічної ночі ми чекаємо на дива і часом не помічаємо, що ми самі можемо бути ( і ми є) чарівниками. Я хочу побажати нам усім в 21-му, в здоровому , в справжньому,  щасливому році, любові. Тої любові, яка нам дасть сили бути справжніми чарівниками. Давайте любити по-справжньому один одного. Люблю. З Новим роком!

Скріншот новорічного привітання Винника
Скріншот новорічного привітання Винника

А новорічний виступ Олега Винника зовсім не залишає сумнівів щодо його почуттів! Подивіться на цю пару! Цілковите взаєморозуміння.

Олег і Таюне малюють серце у повітрі
Олег і Таюне малюють серце у повітрі

Неможливо уявити цих двох один без одного і здається таємничість йде їм на користь. Адже нічого не додає пристрасті до стосунків, як заборона проявляти свої почуття.

Поділіться статтею

Слава Камінська все ніяк не може визначитися з обранцем.

Слава Камінська не може визначитися з обранцем: провела вечір з “бойфрендом” та щосили фліртує з Дікусаром

Слава Камінська, то повідомляє, що одружується, то інтригує неоднозначними висловлюваннями стосовно обранця. Що ж відбувається насправді?
Учасник на шоу

На серце поп-діви Тіни Кароль з’явився новий кандидат: Дан Балан не знаходить собі місця від ревнощів

Пам'ятаєте, як Тіна приревнувала Дана до учасниці? Настав час реваншу!
Таюне

Таємна дружина Олега Винника Таюне нарешті відкрила душу журналістам: розповіла непублічні подробиці життя

Таюне - це справжня загадка української естради. Жінка, попри любов слухача до себе намагається уникати публічності.

Популярне

Останні новини