Санта Дімопулос прокоментувала скандальний конфлікт колишнього чоловіка Джеджули з нинішньою дружиною

Санта Дімопулос не змогла стояти в стороні та підтримала дружину колишнього чоловіка Андрія Джеджули.

Санта Дімопулос, колишня учасниця української “Фабрики зірок”, музичного гурту ВІА ГРА та переможниця шоу “Танці з зірками” не змогла залишитися у стороні та прокоментувала скандальний конфлікт, який стався між  колишнім чоловіком співачки  Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлією Леус.

Причина сполоху

Нагадуємо, що вчора ввечері дівчина зізналася у тому, що покинула Андрія через домашнє насилля. Вона звинуватила чоловіка у тому, що він став причиною її госпіталізації та загрози для її вагітності.

У свою чергу Джеджула минулої неділі запевнив аудиторію, що справа у ревнощах Юлії до Насті Каменських, з якою він опубліковував світлини впродовж декількох днів, ніби нагнітаючи атмосферу. Але виявилося, що все зовсім не так.

Відповідь Санти

Санті Дімопулос не вдалося залишитися у стороні, так як підписники завалили співачку запитаннями про її погляд на ситуацію. Санта  відповіла, що ніколи не судить людей і сподівається, що Юлія зможе знайти в собі сили налагодити відносини з чоловіком заради майбутньої дитини. Також вона позначила, що для неї цей крок колись був дуже тяжким.

С
Скріншот з Інстаграму зірки

Глядачі добре пам’ятають, як важко було Санті приймати участь у “Фабриці зірок”, адже вона сама неабияк страждала від ревнощів Джеджули, який постійно доводив дівчину до сліз. Що й могли спостерігати глядачі популярного шоу на екранах. А одразу після шоу у пари почалася серйозна криза.

Зараз Санта щаслива мати та дружина. А її емпатії можна лише позаздрити. Тож прихильникам Джеджули залишається лише сподіватися, що подружжя так привертає увагу.

Схожі статті