Четвер, 4 Березня, 2021

Саме вона його вовчиця та Ніно: шалена історія таємничого кохання Олега Винника до квітки Таюне

Шалена та таємнича історія кохання Олега Винника та квітки Таюне

Якби в українському шоу-бізі існувала нагорода «Містер Таємничість», то вона б по праву належала Олегу Виннику впродовж усієї його кар’єри, що триває та успішно розвивається щонайменше двадцять років.

Які б романи не приписували одному з найбільш бажаних парубків України, артисту завжди вдавалося не тільки  уникнути незручних питань стосовно особистого життя, але й забезпечити своїй обраниці цілковиту анонімність. Та навіть секретні спецагенти роблять хибні кроки. А Винник – особистість публічна та вельми обговорювана.

Не все так просто

Шанувальники творчості Олега Винника не перший рік підозрюють його у тому, що він перебуває у довготривалому романі з бек-вокалісткою Таюне. Її навіть нарекли його дружиною. Тому були доказами численні букети квітів надіслані артистом, сумісні фото з романтичним підтекстом (як вважають інстаграм підписники зіркового подружжя) та неоднозначні коментарі «колег по цеху».

Промах співвітчизників

Останньою краплею, що змусила повірити всю країну в існування та навіть успішний розвиток цього роману стало інтерв’ю, взяте у колишніх односельчан артиста, у якому ненароком, одним з інсайдерів, було згадано, що Олег рідко навідує рідне село та робить це завжди з Таюне, порається разом  с нею в городі та завжди весело проводить час. До речі, сам співак дуже неоднозначно відреагував на цей коментар. Зважаючи на вагомі аргументи публіка вирішила, що успішно знайшла невідому мати уже досить дорослого сина  Винника Юліана. І логічно було б поставити крапку…

Олег та Таюне на сцені
Олег та Таюне на сцені

Але одне залишається незмінним: Винник офіційно не одружений і ніби то продовжує ховати свою кохану. А прихильники, не дивлячись на те, що здавалося б, знайшли обраницю свого кумира, не припиняють помічати іскри та флірт, які відбуваються між Винником та представницями прекрасної статі.

Так, останнім часом головною темою для обговорення серед глядачів телевізійного шоу «Танці з зірками» став романтичний настрій Олени Шоптенко та її зіркового партнера Олега. Дарма, що Олена давно знаходиться у щасливому шлюбі, а співак не покидає обіймів коханої Таюне.

Так, чи інакше, офіційних коментарів щодо особистих стосунків від Олега Винника чекати не доводиться і залишається лише гадати чому: чи він боїться злякати шалено закоханих прихильниць, чи він дійсно за увесь цей час не знайшов кому віддати своє серце та вікував у самотності.

Поділіться статтею

Зіркові сусіди: хто до кого ходить за сіллю?

Зіркові сусіди: хто до кого ходить за сіллю? Слава Камінська та Дікусар, Надя Дорофеєва з Монатіком та інші

Слава Камінська та Дмитро Дікусар не тільки хороші друзі, а Потап вже давно став частиною родини Горбунових.
Філіп Кіркоров

Відкрилася несподівана правда про життя першої дружини Філіпа Кіркорова: зникла зі сцени, стала вчителем

Філіп Кіркоров - справжній король поп-сцени. Він завжди був любимцем публіки та серцеїдом. Давайте дізнаємося, кому першій чоловік віддав своє серце.

Популярне

Останні новини