Дружина Григорія Решетника показала, як виглядає через місяць після народження третьої дитини

Дружина ведучого шоу “Холостячка” Григорія Решетника Христина стала мамою втретє у грудні. На своїй сторінці в Instagram Христина поділилася досвідом третіх пологів, які були партнерськими. Христина Решетник опублікувала великий пост, в якому розповіла, як готувалася до пологів і як проходило таїнство появи на світ їх нового члена сім’ї.

Пологи подружжя

Христина розповіла, що всі три рази народжувала в клініці ISIDA. У своєму пості вона подякувала лікарям за увагу і професіоналізм і натякнула, що не проти зібратися за четвертим, написавши: “До зустрічі”!

Третій раз таки легше!

Дружина телеведучого зізналася, що її треті пологи були найлегшими. Багато жінок в усьому світі жалкуються, що не можуть втратити вагу після народження дитини.

Христина зараз разом з Ілон Гвоздьовою розвіює міфи про те, що втратити вагу важко. Тому, що їй вдалося триматися у формі після народження кожної дитини.

Супер результат!

Сьогодні Христина опублікувала фото, на якому продемонструвала свій підтягнутий живіт через місяць після третіх пологів. Навіть жінки, що ніколи не народжували можуть позаздрити такому стану тіла дівчини.

Христині не заважає ні побут, ні догляд за трьома дітьми.

“Зараз мені здається я в ідеальній формі. От тільки через місяць на спорт піду і взагалі буде бомба” – пише Христина у соцмережах.

Можливо через два місяці Христина, як і Ілона, оголить свій живіт і дасть подивитися підписникам у якому саме він стані. Але й не забуваємо про існування фотошопу! Адже навіть примадонна з ним грає!

Схожі новини