Відверта Даша Астаф’єва вразила мережу новою сміливою фотосесією та зробила зізнання: “Я дуже ревнива”

Українська співачка і фотомодель Даша Астаф’єва вирішила бути не такою, як всі і поділилася з прихильниками кадрами з нової фотосесії.

На них епатажна ексучасниця гурту “Nikita” постала у доволі відвертому образі. При цьому допис дівчина присвятила доволі цікавій для багатьох темі, а саме книгам.

Ще будучи підлітком дівчина звикла до нестандартних фотосесій, адже часто в них знімалася.

Під час участі у популярному гурті “Nikita” сценічні образи виконавиці теж були далекими від скромних.

Як виявилося, серед прихильників артистки досить багато таких, хто любить читати. Вони з задоволенням поділилися улюбленими книгами з Дашею Астаф’євою.

Даша Астаф'єва  поділилася кадрами з нової фотосесії
Даша Астаф’єва поділилася кадрами з нової фотосесії

Артистка зазначила, що їй взагалі важко ділитися чимось своїм. І не важливо чи це творчість. чи улюблене заняття, чи чоловіки.

Останніх, до речі, у житті дівчини було багато. Проте всі вони виявилися альфонсами, як розповіла в одному з інтерв’ю сама Даша Астаф’єва. Зараз у неї є коханий чоловік, якого вона, без сумніву, теж ревнує.

І якщо чоловіками дівчина ділитися не збирається, то однією з улюблених книг вона все ж поділилася з прихильниками. Пішовши на такий крок, артистка не прогадала, адже отримала колосальну віддачу і багато порад від шанувальників.

Даша Астаф'єва розповіла про хоббі
Даша Астаф’єва розповіла про хоббі

Попри те, що за Дашею Астаф’євою закріпилася слава однієї з найвідвертіших жінок українського шоу-бізнесу, разом з тим вона досить розвинена і багато читає.

Крім того, як вона сама зізналася, до певного моменту у неї було багато комплексів. які вона змогла подолати лише поруч з нинішнім коханим Артемом Кімом.

Популярне зараз

Схожі новини