П’ятниця, 5 Березня, 2021

Тіна Кароль порушила закон: зірка користується забороненими в Україні соцмережами

Інстаграм Тіни Кароль став темою №1 у дискусіях. Цікаво, чи буде поп-діва виправдовуватися згодом?

Тіна Кароль. Ніжна співачка, яка не може не зачарувати своїм шикарним голосом? на всю багатотисячну аудиторію прорекламувала мережу, заборонену в Україні. Скріншот побачили підписники та медіа.

У сторіз в Інстаграм-акаунті співачки опубліковано коротке відео, де Тіна закликає підписуватися на неї у соціальній мережі “Вконтактє”.

Хтось бажає більше підписників

Нагадаємо, що її заборонили у 2017 році, як ворожу до України мережу. Заборонили користування нею на 3 роки, проте, новий президент подовжив термін дії закону.

3 роки тому для українських селебритіз, а точніше для їх фан-сторінок, адже українська спільнота була сконцентрована здебільшого у російській мережу. Проте, перед українськими зірками відкрився ряд нових можливостей в інших додатках.

Тіна Кароль в Інстаграмі вирішила прорекламувати давно забуту мережу.

Навіщо це популярній співачці?

Ми дослідили, що поп-діва має шалений успіх серед українського глядача. Сторіз Тіни – одні з найбільш популярних, майже кожна її публікація набирає сотні вподобань.

Можливо справа в особистому житті співачки.

Тіна Кароль…Особисте життя, на якому вона наче поставила крапку, все одно викликає неаби-який інтерес у прихильників. На її фанатських сторінках, в тому числі і “ВКонтактє”, шанувальники намагаються відкрити цю завісу.

Довгий час відомій білявці приписували роман з Даном Баланом. Зірки зустрілися на шоу “Голос країни”. Одразу було помітно, що співак небайдужий до своєї колеги. Дан завжди намагався проявити хоч краплю ніжності до Тіни.

Та, здається, у серці жінки є лише місця для одного чоловіка – її сина. Кароль зрідка публікує відео з Веніаміном (так звати єдину дитину поп-діви), проте, завжди ніжно про нього відгукається.

Дізнатися більше про особисте життя Тіни Кароль можна у відео:

Поділіться статтею

Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова показала у мережі, кому належить Максим Галкін: публічно та безсоромно осипала компліментами

Подружжя Галкіна та Пугачової викликало неоднозначну реакцію у багатьох. Втім, справжньому коханню плітки - не заважають. Алла Борисівна не цурається почуттів.
Руслана Лижичко

Співачка Руслана виходить з багаторічного забуття: зірка Євробачення-2004 анонсувала повернення у шоу-бізнес

Співачка Руслана підкорила всю Європу своїми "Дикими танцями", але згодом зникла зі сцени. Що трапилося і чому вирішила повернутися до шоу-бізнесу зірка?

Популярне

Останні новини