Неділя, 20 Червня, 2021

Розлучена Слава Камінська показала наймиліші фото дітей: сумує за щасливою родиною з Едгаром

Слава Камінська після розлучення з чоловіком не втомлюється ділитися фото найрідніших.

Солістка гурту “НеАнгели” Слава Камінська у 2019 році розлучилася зі своїм чоловіком Едгаром. Спершу жінка не дуже засмутилася, проте зараз, схоже сумує за тим періодом, коли вони всі були однією родиною.

Щоправда після розлучення, як стверджує сама артистка, вона відчула полегшення і свободу. Але такі відчуття тривали недовго і ось тепер зірка радує прихильників знімками своїй дітей, Леона та Лаури.

На останніх світли на, якими поділилася зіркова мама, діти виросли і стали дуже схожими на руденьку з “НеАнгелів”. Особливу цю схожість помітили прихильники, серед яких є близькі друзі артистки. Саме вони помітили цю схожість на останньому знімку доньки.

Донька Слави Камінської Лаура
Донька Слави Камінської Лаура

Під серією фото Слава Камінська зізналася, що у неї багато кумедних і просто горних фото дітей, тож спеціально для цього завела собі закритий аккаунт у мережі Інстаграм.

Разом з тим співачка регулярно забуває додавати туди нові знімки дітей. А переглядаючи всі фото, вона не перестає дивуватися тому, наскільки виросли її діти і як вони за цей час змінилися.

Прихильники зіркової мами зауважили, що й самі зберігають фото виключно на електронних носіях. Хоча знайшлися і ті, хто регулярно друкує цікаві фото.

А дехто навіть дарує такі фотоальбоми дітям на день народження. При цьому вони зауважують, що самим дітям дуже подобається розглядати свої знімки, особливо ті. де вони зовсім маленькі.

До того ж прихильники співачки поділилися, що самі більше люблять друковані фото і згадали час, коли на відповідальні події купували рокрему плівку, знімали, потім з нетерпінням чекали проявки і друку фотографій. А коли отримували, всією родиною розглядали і згадували ті дні або моменти.

Як виявилося, шанувальники Слави Камінської все ж більше люблять друковані фото, адже це можливість доторкнутися до минулого і спогадів.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини