Середа, 19 Травня, 2021

Ліза та Гаррі Галкіни знову вражають талантами: “Природа на дітях відпочивати не захотіла”

Діти Максима Галкіна та Алли Пугачової знову зворушили мережу. Цього разу двійнята запропонували на розсуд глядачів міні-постановку.

Двійнята зіркового подружжя Максима Галкіна та Алли Пугачової Ліза та Гаррі знову викликали захоплення у прихильників їхніх зіркових батьків. Цього разу діти порадували прихильників зіркових батьків новою міні-сценкою, у якій шанувальники дітей відмітили артистичні дані двійнят і артистизм Лізи.

Схоже, що дівчинка набагато більше подобається прихильникам, ніж її брат. Хоча сама Ліза, ймовірно, вже вміє себе подати так, що не звернути на неї увагу не можна.

У ній діти показали, як по-різному чоловіки та жінки вирішують проблеми. При цьому, як у підписі до відео зазначив Максим Галкін, Гаррі та Ліза самі придумали сюжет і саму постановку.

Прихильникам дуже сподобалася така сценка, як і все, що роблять діти гумориста та Примадонни. Тож Лізу та Гаррі Галкіних знову засипали компліментами, не втомлюючись зізнаватися у тому, що обожнюють їх.

Хоча декому здалося, що це не зовсім дитяча творчість і без допомоги зіркового тата тут не обійшлося.

Вони зауважили, що двійнята перейняли артистичні дані від зіркових батьків. адже їм є з кого брати приклад.

Як зізналися підписники Максима Галкіна не всі зрозуміли призначення дверей, які відкривала Ліза Галкіна. Проте ті, у кого є діти, пояснили, що це спеціально ставлять дверцята, щоб малюки не лазили по сходах самі. А гуморист зізнався, що вони просто забули їх прибрати, коли двійнята підросли.

Звісно, серед компліментів знайшлися і ті, хто порівняв дітей Максима Галкіна та Алли Пугачової з нащадками поп-короля Філіпа Кіркорова. Проте, на думку багатьох, двійнята Максима Галкіна та Алли Пугачової набагато кращі, адже вміють і розважатися, і навчатися.

Більше про стосунки Максима Галкіна та Алли Пугачової дивіться у відео:

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини