Неділя, 7 Березня, 2021

Екс-холостячка Ксенія Мішина знялася у новому проекті і розповіла про будні лікарів швидкої

Акторка Ксенія Мішина розповіла про роботу над новим проектом. Дівчина похвалилася новою роллю і поділилася особливостями роботи.

У своєму Інстаграм головна героїня “Кріпосної” та учасниця проекту “Холостячка” Ксенія Мішина поділилася з прихильниками особливостями роботи над новим проектом.

у ньому дівчина вжилася у новий образ – лікаря швидкої допомоги. Вона зауважила, що для неї ця кіноробота стала одночасно і важким випробуванням, і насолодою. Ксенія Мішина зізналася, що за час зйомок опанувала ледь чи не всю медичну термінологію і навчилася багатьом маніпуляціям.

При чому останнє пов’язано саме з командою та новими можливостями розвиватися як акторка.

Ксенія Мішина з переможцем шоу "Холостячка" Олександром Еллертом
Ксенія Мішина з переможцем шоу “Холостячка” Олександром Еллертом

А от про складнощі Ксенія Мішина розповіла трохи більше. Як зізналася екс-холостячка для неї найважчим виявилися зйомки під час холодів, особливо коли треба було зіграти теплу пору року.

психологічно теж дівчині було важко, оскільки доводилося знімати багато сцен з вбивствами, наркоманами і так далі.

Крім того, дівчина поскаржилася на те, що коли стає холодно, їй стає дуже важко говорити. І від цього її не рятувала жодна термобілизна, яку для неї купував переможець “Холостячки” Олександр Еллерт. Його дівчина відмітила у пості, що стало приводом для великої кількості коментарів, де прихильники звернули увагу на те. що акторка відмітила не того.

Хоча для деяких це стало приводом для чергового жарту про велику кількість чоловіків у житті Ксенії Мішиної. Проте, схоже, цей жарт ніхто не оцінив.

Крім виснажливої роботи, телезірка поділилася і приємними моментами, якими були сповнені зйомки. Зокрема, вона відмітила команду, з якою їй пощастило працювати, адже всім був важливий результат.

Єдине, що трохи засмутило Ксенію, так це те, що їй не давали переглянути відзнятий матеріал. Це те, що вона найбільше любить у зйомках і що дає їй можливість вдосконалюватися і робити висновки з невдало відзнятих сцен.

Всім цим Ксенія Мішина вирішила поділитися, аби у прихильників не виникало відчуття, що їй усе легко дається і акторська професія – суцільна розвага. При цьому, навіть говорячи про складнощі, вона не просила, аби її пожаліли, а посвячувала прихильників у все те, що залишається за кадром улюблених проектів.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.
Скандальна Оля Полякова та поп-діва Тіна Кароль помирилися в ефірі телевізійного шоу

Скандальна Оля Полякова та “відома плакальниця на похоронах” Тіна Кароль помирилися: не дочекаєтеся!

То міг подумати, що Тіна Кароль та Оля Полякова так швидко знайдуть спільну мову.

Популярне

Останні новини