Вівторок, 2 Березня, 2021

Суддя проекту “Танці з зірками” Катерина Кухар святкує 39 день народження: “Справляюся непогано”

Прима-балерина Катерина Кухар поділилася літніми знімками і поміркувала про новий рік свого життя. Деякі висновки можуть вразити.

Прима-балерина та суддя проекту “Танці з зірками” святкує свій день народження у одному з наймальовничіших місць на Землі – Мальдівах. Такий подарунок дружині зробив її чоловік Олександр Стоянов.

У новому дописі, який з’явився на сторінці зіркової іменинниці балерина пригадала давній жарт про три вікові етапи кожної жінки. Вона зізналася, що у юності завдавала батькам чимало клопоту.

Тепер дістає чоловіка та, зазираючи у майбутнє, готується бісити других половинок своїх дітей.

Проте Катерина Кухар ні про що в житті не шкодує, навіть про складні моменти та невизначені етапи. Іменинниця зізнається, що любить своє цікаве і насичене подіями життя разом з усіма головоломками та непередбачуваними поворотами.

Цього дня зірка вітчизняного балету отримала багато привітань та побажань як від колег по цеху, так і від прихильників її таланту. Дехто побажав їй відпочити не лише за себе, а й за усіх жінок, адже про таку поїздку можна лише мріяти.

Катерина Кухар зробила собі найкращий подарунок
Катерина Кухар зробила собі найкращий подарунок

Розповідаючи про відпочинок, який лише нещодавно розпочався суддя проекту “Танці з зірками” поділилася власним досвідом для тих, хто не уявляє собі відпустки без алкоголю. Для таких туристів краще брати його з собою. адже на Мальдівах спиртні напої на вагу золота і знайти їх майже неможливо.

Катерина Кухар встигла поділитися порадами щодо відпочинку на Мальдівах
Катерина Кухар встигла поділитися порадами щодо відпочинку на Мальдівах

Саму ж красуню цей факт не засмучує. оскільки сама балерина не п’є. Проте для неї теж знайшлося дещо приємне.

Оскільки Катерина Кухар активно виступає і бере участь у світських заходах, їй постійно доводиться слідкувати за фігурою. Тож поїздка у відпустку стала для неї можливістю дозволити собі все те, у чому при звичному ритмі життя балерина собі відмовляє.

Такий подарунок на свято балерина вирішила зробити собі сама. І вона сповна насолоджується таким стилем життя і розміреним графіком, у якому є місце сонцю. теплу і часу з рідними.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини