П’ятниця, 5 Березня, 2021

Філіп Кіркоров відпочиває в компанії ефектної брюнетки: скоро діти пізнають материнську ласку

Діти Філіпа Кіркорова ніколи не знали, що таке материнська ласка та турбота, проте, згідно з останніми відео артиста, мають всі шанси назвати дуже ефектну брюнетку мамою.

Відомий холостяк Філіп Кіркоров попри те, що має двійко дітлахів, не поспішає знайти їм матір.

Нагадаємо, що дітлахи народилися від сурогатної матері, ім’я якої тримається у таємниці. Навіть двійнята не знають, хто носив їх 9 місяців під серцем.

Тим не менш, король поп-естради не подає вигляду, що у нього родина – неповноцінна. Детальніше ми розповіли про сімейство Кіркорових у відео:

Нова подружка чи пасія?

Тривалий час Філіп Кіркоров проводив святкові вечори в компанії своїх дітей у США та названої доньки Христини Орбакайте. Теплі стосунки зірок – всього лише дружба, адже донька Пугачової ставиться до короля естради з великою повагою.

Свою доброту Філіп Бедросович проявляє і до співачки. Він завжди тепло відгукається про неї та не шкодує щирих привітань до свят.

Не встигнув Кіркоров повернутися зі сонячної Америки, як знову полетів до тропічної країни. На цей раз співак обрав Дубай. Судячи з відео, відпочинок планується недитячий, тому Алли-Вікторії та Мартіна-Крістена й близько немає у блозі артиста.

Натомість компанію склала маестро тендітна брюнетка, яка просто зачаровує витонченим кавказьким профілем.

Поруч з Філіпом вірменська багатійка. Скріншот зроблено з Instagram-сторінки зірки.

На світлині, поруч з поп-королем, не проста дівчина. Це – перший віцепрезидент групи компаній Ташир Татевік Карапетян (дочка бізнесмена Самвела Карапетяна). 

Таті 31 рік, вона вже була одружена, проте, життя з коханим не було щасливим. Жінка має двох дітей та вправно керує бізнесом.

Це захоплює найбільше, адже Карапетян руйнує всі стереотипи про східних жінок.

Зазвичай вірменки зростають серед суворих традицій, де їх життя спочатку належить батьку, а потім чоловіку, за якого не часто кавказькі дівчата виходять заміж з особистої згоди.

Тата увійшла до топу керівників великих підприємств.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини