Четвер, 4 Березня, 2021

За що та на кого була смертельно ображена Тіна Кароль

Тіна Кароль відома своєю м'якістю, добротою та вимогливістю. Проте деяких речей вона не може пробачити нікому, особливо якщо втручаються у її особисте життя.

Українська співачка Тіна Кароль давно завоювала народну любов, але при цьому готова спілкуватися на багато тем. Проте бувають моменти, які можуть зачепити за живе. Тоді поп-діва дуже ображається і може довгий час не спілкуватися з кривдником взагалі.

Саме так сталося з ведучою “Світського життя” Катею Осадчою, яку артистка дуже цінує за її професіоналізм та вміння поставити незручні запитання всім без винятку. На такий гачок і потрапила одного разу співачка. Тоді ведуча поцікавилася у зірки деякими особистими подробицями про її сина Веніаміна, зокрема чи буде хлопчик іудеєм.

Варто віддати Тіні Кароль належне, адже артистка не сварилася з ведучою. а просто розвернулася і пішла. Після цієї події вони довгий час не спілкувалися, а співачка відмовлялася давати інтерв’ю Каті Осадчій.

Проте зараз вони найкращі подружки і їм є що згадати з їхнього спільного професійного життя. Тіна Кароль вперше пустила Катю Осадчу у свій заміський маєток і показала у ньому все. Для зірки це не аби який вияв дружби, адже у особистий простір вона взагалі мало кого впускає і так відверто про все розповідає.

Але натерпілася Тіна Кароль не лише від незручних запитань Каті Осадчої. Підпсував їй настрій і номер студії “Квартал 95” з пародією на її пісню “Ноченька”. Мало того, що ця пісня сама по собі ледь не зруйнувала її кар’єру, так ще й актори познущалися.

Насправді. як пояснили артисти, вони нічого поганого не мали на увазі і точно не хотіли завдати Тіні Кароль страждань. Сама ж співачка це прекрасно розуміє, але саме в той момент їй було дуже неприємно почути таку пародію на її композицію.

Конфлікти, щоправда, залагодили, а Тіна Каролшь зізналася, що ця ситуація навчила її ставитися до всього набагато простіше і спокійніше.

Схоже, співачка не з тих людей, хто довго триматиме образу і шукатиме шляхів як за неї відплатити.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?
Олексій Тригубенко

Екс-фіналіст Холостячки Олексій Тригубенко розповів про своє життя: Ксенія Мішина не розуміла, що втрачає

Проект "Холостячка" завершився ще минулого року. Втім, пристрасті навколо нього не вщухають і досі. Зокрема, деякі глядачі досі не можуть прийняти новину про фінал.

Популярне

Останні новини