Вівторок, 18 Травня, 2021

Олег Винник пригадав найтрагічніший концерт: вийшов на сцену після смерті мами

Олег Винник - ледь чи не єдиний артист, який не афішує своє приватне життя. Проте і у нього трапляються невдалі періоди, про які ніхто навіть не здогадується.

Популярний український співак Олег Винник старанно приховує особисте життя. Він не афішує де, коли і з ким проводить час і більше любить спілкуватися на професійні та творчі теми. Проте у житті співака сталася подія, яку він ніяк не міг приховати.

Народився майбутній співак у селі Вербівка Черкаської області. Саме там він вперше вийшов на сцену у 15 років. Щоправда тоді він лише грав на гітарі і дуже соромився співати. Він навіть пригрозив хлопцям зі свого першого гурту, що не виступатиме з ними, якщо вони змісять його співати.

Олег Винник з колегами по шкільному гурті
Олег Винник з колегами по шкільному гурті

Звісно, це були жарти, але його юнацьке захоплення переросло у професію і зробило його кумиром мільйонів не лише в Україні, а й у світі.

Кілька років тому, у житті Олега Винника сталося те, що розділило його життя на “до” і “після”. Напередодні запланованого концерту у співака в лікарні померла мама. Даючи концерт в одному з українських міст, артист вийшов на сцену після того, як дізнався про смерть найріднішої людини.

Йому тоді пропонували відмінити або перенести концерт, але співак відмовився це робити, пояснюючи тим, що мама його не зрозуміла б. Саме вона виховала у артиста почуття відповідальності перед глядачами.

Тоді Олега Винника звинувачували у тому, що він, попри втрату, все ж вийшов на сцену та відіграв концерт. Сам співак зізнається, що коли він вийшов на сцену ще раз відрепетирувати виступ, він плакав. А не помітив цього ніхто лише через те. що співак був у темних окулярах.

Пізніше артист розповів, що його маму всі дуже любили, а у них вдома постійно щось відзначали, співали і просто приходили люди.

Поділіться статтею

Сергій Звєрєв

Куди пропав найвідоміший стиліст Сергій Звєрєв: як виглядає, хто оточує зірку та чому ховається від публіки

Він автор легендарної фрази "Звєда в шокє" і найбільш відомий стиліст сучасності. Сергій Звєрєв, куди він пропав з екранів?
Максим Степанов

Трьох міністрів відправили у відставку: серед них опинився і Максим Степанов з МОЗ. Що буде з вакцинацією?

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов - більше не буде займатися питаннями нашої вакцинації. Сьогодні народні депутати проголосували "за" його відставку.
Анна Цуканова в Єралаші

Як склалося життя капловухої дівчинки з “Єралашу” Анни Цуканової: їй вже за 30 і вона мама двох дітей

0
Всі, хто дивився "Єралаш", пам'ятають кумедну капловуху дівчинку з веснянками. Звуть її Анна Цуканова і зараз вона вже далеко не дівчинка.
Джамала

Джамала розповіла про трагедію, яка сталася в її сім’ї та залишила слід у житті: “Навіть не дали поховати”

Співачка Джамала розповіла у деталях про страшні речі, які довелося пережити її родині.

Популярне

Останні новини