Олег Винник пригадав найтрагічніший концерт: вийшов на сцену після смерті мами

Популярний український співак Олег Винник старанно приховує особисте життя. Він не афішує де, коли і з ким проводить час і більше любить спілкуватися на професійні та творчі теми. Проте у житті співака сталася подія, яку він ніяк не міг приховати.

Народився майбутній співак у селі Вербівка Черкаської області. Саме там він вперше вийшов на сцену у 15 років. Щоправда тоді він лише грав на гітарі і дуже соромився співати. Він навіть пригрозив хлопцям зі свого першого гурту, що не виступатиме з ними, якщо вони змісять його співати.

Олег Винник з колегами по шкільному гурті
Олег Винник з колегами по шкільному гурті

Звісно, це були жарти, але його юнацьке захоплення переросло у професію і зробило його кумиром мільйонів не лише в Україні, а й у світі.

Кілька років тому, у житті Олега Винника сталося те, що розділило його життя на “до” і “після”. Напередодні запланованого концерту у співака в лікарні померла мама. Даючи концерт в одному з українських міст, артист вийшов на сцену після того, як дізнався про смерть найріднішої людини.

Йому тоді пропонували відмінити або перенести концерт, але співак відмовився це робити, пояснюючи тим, що мама його не зрозуміла б. Саме вона виховала у артиста почуття відповідальності перед глядачами.

Тоді Олега Винника звинувачували у тому, що він, попри втрату, все ж вийшов на сцену та відіграв концерт. Сам співак зізнається, що коли він вийшов на сцену ще раз відрепетирувати виступ, він плакав. А не помітив цього ніхто лише через те. що співак був у темних окулярах.

Пізніше артист розповів, що його маму всі дуже любили, а у них вдома постійно щось відзначали, співали і просто приходили люди.

Популярне зараз

Схожі новини