Неділя, 20 Червня, 2021

Телеведучу Машу Єфросиніну не впізнати без макіяжу: невдале фото чи сувора реальність

Маша Єфросиніна не боїться пересудів, тому не соромиться свого обличчя без макіяжу.

Телеведуча Маша Єфросиніна – одна з найбільш обговорюваних та популярних знаменитостей в Україні. Справа не тільки у її таланті та бездоганному умінню вести шоу та інтерв’ю, але, в деякій мірі, Маші допомагали та давали шанс показати себе.

Євробачення

Так, нещодавно телеведуча згадувала, як її добрий знайомий модельєр Єрмаков, що почив декілька днів тому, виручив її на Євробаченні. Маша не знала, чи зможе пройти кастинг на ведучу такого масштабного шоу. А сам кастинг проходив лише за дві неділі до проведення музичного конкурсу.

Це викликало неабиякі труднощі у Єфросиніної, яка не мала поняття що одягнути на шоу, яке не забезпечило телеведучу сукнею. Саме тоді вона вирішила звернутися до відомого модельєра, який пообіцяв Єфросиніній вишуканий наряд. І свою обіцянку стримав. Маша сяяла, мов полярна зірка і її добре запам’ятала уся Європа.

Наші дні

З тих пір кар’єра телеведучої пішла тільки вгору, а на Машу це наклало ряд обов’язків. Одним з них є завжди гарно виглядати. Ми живемо у 21-у столітті і це не викликає труднощів у більшої частини жінок. А от постати у своєму натуральному вигляді без жодного косметичного засобу вже під силу не кожній. Адже глядач розбалуваний ідеальними обличчями, які дивляться на нього з екрану телевізора і може не сприйняти той факт, що його улюблена телеведуча чи співачка вдома виглядає зовсім інакше.

Тож певно Єфросиніна вирішила надати маленький урок своїм підписникам і показати, що вона також не ідеальна, як і інші зірки естради і показалося без макіяжу.

Телеведуча була одягнена у досить дивний вінтажний светр, лавандові джинси і високі чоботи. А її вираз обличчя, чомусь, не виражав щастя. Можливо Маша також хоче на Мальдіви, про які постійно згадує в Instagram.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини