Понеділок, 8 Березня, 2021

Чого відомим виконавцям коштує успіх та з якої причини Олег Винник приховує свою дружину

Не всі можуть собі дозволити публічно показати свою родину. А Винник - тимпаче.

“Я б хотів, щоб мої слухачі слідкували за моєю творчою діяльністю, а не романтичними стосунками»- так коментує свій сімейний стан один з найпопулярніших співаків Української та російської естради, а головні питання стосовно шлюбу, які не дають спокою допитливій публіці уникає різноманітними шляхами. Справедливо, але не спрацює.  

Усе стає явним

Адже все приховане рано чи пізно стає явним і особисте життя Винника не є винятком. Декілька років тому всі новинні інтернет-портали майже уголос скандували:  «ми з’ясували хто ж є дружиною Олега Винника», а головною героїнею викривальних статей стала Таїсія Сватко, більш відома за псевдонімом Таюне. Ні для кого не було секретом, що молода жінка успішно працює разом с артистом та доповнює його на сцені у якості бек-вокалістки.

Та декілька років тому, українським ЗМІ, а саме командою ТСН,  вдалося здобути інформацію про те, що Олег Винник відвідує рідне село Вербівку також з Таюне, із якою вони вже давно нібито побралися. Настільки розгніваної реакції співака на сенсаційну новину ніхто не очікував. 

Скандал

Олег Винник не тільки спростував нахабне припущення щодо його стосунків з членом творчої команди, а й подав на команду ТСН до суду, запевняючи, що випуск присвячений  артисту був безумовно замовним. 

Та необережність все ж аговкнулася співаку. Нещодавно в просторах інтернету було опубліковано доволі старе інтерв’ю Винника 2004 року для німецького телебачення, де Олег також зумів полонити серця слухачів своїми талантом та чарівністю. У ході розмови співак розповів, що його син (Юліан) та дружина зараз знаходяться у Німеччині, що помітно ощасливило його. В додаток до цього інтерв’ю також були опубліковані знімки маленького Юліана та все тієї ж чарівної Таюне у теплих обіймах з хлопчиком. 

Стратегія

А сам Олег Винник тепер змінив стратегію і замість звичного нам повного заперечення усіх можливих романтичних стосунків, що йому приписують, питає, чи настільки це важливо для його слухачів знати з ким проживає своє життя співак і чи зміниться щось, якщо він розповість із ким саме. 

З огляду на зміну у поведінці самого артиста  та нищівні докази його довготривалого шлюбу, можна хоробро заявити, що подружжя викрито, а ховатися нині сенсу немає, адже навіть у Вікіпедії у кожного з них у рядку «чоловік/дружина» красуються їх імена. 

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини