Середа, 19 Травня, 2021

Ні сорому, ні совісті: Осадча та Юрій Горбунов публічно продемонстрували почуття на шоу “Голос країни”

Юрій Горбунов дав волю почуттям та поцілував Катерину Осадчу на сцені популярного шоу.

Шалений роман Юрія Горбунова та ведучої “Світського життя” Катерини Осадчої почався з сцени шоу “Голос країни”. Дарма, що у Горбунова тоді була родина і дружина, з якою він прожив щасливо довгі роки.

Таки Горбунов

Телеведучі довгий час не ділилися з прихильниками секретами особистого життя. Глядачі підозрювали,що між зірками відбувається дещо дивне та навіть романтичне, але підтверджень не було.

Секрет на мільйон

Ні самі телеведучі, ні оточуючі їх зірки не проговорювалися щодо хвилюючих романтичних стосунків знаменитих шоуменів. Навіть коли Катерина Осадча завагітніла, вона не розповідала, від кого дитина та чи буде в неї батько. Зараз подружжя щасливо проживає в Києві, в районі Сонячна Долина та виховує дитину. З фотографій можна впевнитися, що пара задоволена життям.

Але в 2017 році подружжя вирішило, що настала пора припинити плітки та зізналася у тому, що збирається одружитися. Катерина Осадча вже готувалася ставати матір’ю. Певно, що сцена шоу “Голос країни “навіває на Юрія Горбунова солодкі спогади. Телеведучий не стримався та на промо фотографіях наступного сезону дозволив собі зайвого: Юрій не впустив шансу поцілувати Катерину.

Хоч і в повітрі, але все ж таки фліртуючий настрій був гарантований для кожного користувача, який побачив цю публікацію. До речі, Катерина, як завжди порадує глядачів шоу неймовірною сукнею. А Монатік, Надя Дорофєєва, Тіна Кароль та Олег Винник готові до повноцінного тренерства.

Тож приєднуйтеся та дивіться новий сезон Голосу та обирайте нових зірок.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини