Дантеса та Гайтану виводять з рівноваги питання про дітей: які питання найчастіше дратують українських зірок

Українських зірок, незважаючи на їхній спокій та впевненість теж можна загнати у кут незручними запитаннями. Найчастіше це те, що мало б бути таємницею.

Зіркам досить часто доводиться вислуховувати некоректні та незручні запитання від журналістів. Найчастіше ці питання стосуються особистого життя та стосунків у парі.

Так, співакам Володимиру Дантесу та Гайтані найчастіше докучають питаннями про дітей. І якщо чоловіка Наді Дорофєєвої питають коли ж вони стануть батьками, то співачку Гайтану засипають питаннями, коли в неї з’являться ще діти.

На це питання знаменитості реагують по-різному. Володмира Дантеса обурює така наполегливість і він віверто починає дратуватися. При цьому говорить, якщо не припинять питати, то братимуть дитину напрокат. Співак, певна річ, жартує, але вважає. що сольна виконавиця і його дружина не повинна кидати на рік кар’єру лише через те, що комусь хочеться пошвидше почути про поповнення у родині.

Володимира Дантеса і  Надю Дорофєєву найбільше дратує питання про дітей
Володимира Дантеса і Надю Дорофєєву найбільше дратує питання про дітей

А от співачка Гайтана, навпаки, говорить, що хоче ще дітей і мріє про велику родину. Тож, вона покладається на вищі сили і як вирішиться, так і буде.

Не люблять говорити про особисте і артистка Дар’я Петрожицька та DJ NANA. І якщо акторку діймають допитами про те, чому вони з чоловіком розлучилися, то співачку, навпаки, питають коли ж вона вийде заміж. Але і одну, і іншу ці типання змушують губитися.

Дар’я Петрожицька відверто зізналася, що не хоче говорити на цю тему, адже для неї вона все ще болюча і зірка боїться, що на емоціях може наговорити лихого на іншу людину.

А от DJ NANA, чуючи питання про весілля, постійно його відкладає. Вона зауважує. що хоче свято для себе і коханої людини, а не для загалу. Саме це і спонукає її на питання про одруження відкладати цю подію.

DJ NANA уникає питань про весілля
DJ NANA уникає питань про весілля

Акторка ж “DIZEL-show” Вікторія Булітко навпаки вважає весілля формальністю. для неї головне. аби з коханою людиною було комфортно жити, а штамп у паспорті чи його відсутність – не має значення.

Хоча порівняно з тим, які питання ставлять деяким знаменитостям, це ще дуже безневинні запитання. Разом з тим, є зірки, які дуже не хочуть обговорювати особисте життя і воліють не говорити на теми, не пов’язані з роботою.

реклама

Поділіться статтею

Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.
Церковне свято 1 грудня

Церковне свято 1 грудня: що можна і не можна робити на день пам’яті святих Платона і Романа

Перший день зими у церковному календарі присвячено святим Платону і Роману. Їхня історря унікальна, але ще більше дивує енергетика 1 грудня. Саме сьогодні можна просити Господа про захист рідних і здоров'я близьких. Не прогавте можливості розпочати діалог зі Всевишнім.
Марія Яремчук згадала батька в день його народження та пояснила, чому не продовжує татову справу

Марія Яремчук згадала покійного батька Назарія Яремчука в день його 70-річчя і пояснила, чому пішла зі сцени

0
30 листопада 2021-го Назарію Яремчуку могло б виповнитися 70, але вже йде 26-й рік, як артиста немає серед живих. У таку знакову дату про покійного батька згадала його донька Марія Яремчук, яка не продовжує татову справу з того моменту, як покинула сцену.

Популярне

Останні новини