Таїсія Повалій перервала мовчання та показала помолоділе обличчя у мережі: виглядає засмаглою та зовсім юною

Здається час зовсім не змінив цю легендарну співачку. Таїсія показала, як виглядає зараз. Зірку - не впізнати.

Таїсія Повалій – справжня зірка української естради. Її творчість цінує та любить не одне покоління. Співачка намагається тримати себе у формі та ніколи не з’являється перед камерами або прихильниками без укладки та макіяжу.

Таїсія Повалій має завжди доглянутий вигляд. Фото взято з просторів мережі.

Для свого блогу в Інстаграмі, з огляду на погоду, яка просто вкрила все снігом, Таїсія вирішила зняти ролик для фанатів. У ньому жінка насолоджується морозною погодою.

Артистці зараз 56 років, проте, вона не виглядає, як пересічна жінка. Подивіться, наскільки ідеальною є шкіра співачки. До того ж, Повалій виглядає засмаглою, що не може не дивувати: значить кудись літала мандрувати або гарно провела час у солярії.

Як змінювалася Таїсія Повалій?

Потяг до музики у жінки був давно.

Професійну музичну кар’єру розпочала в 19 років. 1984 року закінчила диригентсько-хорове відділення і факультативно академічного вокалу музичного училища імені Глієра. До 1990 року працювала у Київському державному мюзик-холі у вокальній групі та солісткою.

Таїсія Повалій у молоді роки. Архівні світлини.

Вже у 1996 композиції артистки стали настільки популярними та їх настільки полюбив український слухач, що їй присвоїли звання Заслуженої артистки України. Звісно, не всім до вподоби була співачка. Її діяльність почали ототожнювати з політикою. Та навіть не це стало предметом дискусій для критиків. Зовнішність співачки – ось що обговорюють злі язики навіть зараз.

Не так давно знайшлися світлини, які показали, що Повалій використовує фото ретуш.

Таїсія Повалій не гребує використовувати фотошоп.

Тим не менш, такий прийом часто вживаний для редагування багатьох фото для глянцевих журналів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини