П’ятниця, 5 Березня, 2021

Чим живе та займається Олександр Пономарьов: легендарний артист не полишив ремесло та бореться за визнання

Олександр Пономарьов вже був на піку популярності та навіть представляв Україну на Євробаченні. Чим живе зараз легенда?

Співак-інтелігент. Ось, як можна назвати Олександра Пономарьова. Його лірична музика та романтичні тексти назавжди увійшли у пам’ять українського слухача.

Олександр Пономарьов. Фото взято на просторах мережі.

Колись про життя цього співака писала навіть найменша міська газета, проте, зараз пристрасті вщухли. Олександр перейшов у розряд легенд та корифеїв української сучасної музики.

Як починалася кар’єра артиста?

Зараз співаку 47 років. До музики його душа прийшла поступово: одразу чоловік пішов до спорту, але зрозумів, що вабить його більше мистецтво.

Олександр Пономарьов у молодості. Фото взято на просторах мережі.

Після завершення в 1993 році Хмельницького музичного училища за спеціальністю хормейстер і вступу на вокальний факультет Львівського музичного інституту ім. М. В. Лисенка перший же виступ на великій сцені завершився тріумфом.

Проте, його власні пісні Україна почула аж у 1996 році. Успіх був колосальним. Олександр підкорив не одне жіноче серце. Буквально через 2 роки він вже створить свій продюсерський центр.

У 2003 році його відрядять, як найкращого українського співака на пісенний конкурс Євробачення. Там, із запальною композицією “Hasta la vista” він посяде лише 14 сходинку.

Олександр Пономарьов на Євробаченні. Фото взято на просторах мережі.

Чим живе та займається видатний співак зараз?

Після 2010 року артист пробує себе не тільки у ролі музиканта. Він був тренером “Голосу країни”, а ще навіть знімав кіно.

Зараз співак повернувся в лоно Евтерпи (давньогрецької музи ліричної поезії та музики) та записує нові майбутні хіти. Співак активно співпрацює з іншими музикантами та навіть спілкується з Катериною Осадчею. Крім цього Пономарьов веде свій блог в Інстаграмі.

 

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини