Понеділок, 1 Березня, 2021

Євгенія Власова після тривалого мовчання зізналася, що вимушена була святкувати День святого Валентина сама

Євгенія Власова пройшла крізь справжні випробування у своєму житті. Зараз співачка вирішила трохи більше ділитися з підписниками подробицями свого життя.

Як би в Україні була премія “Найніжніша співачка”, то її б з гордістю могла б отримати Євгенія Власова. Вона має дивовижні вокальні здібності та могла б конкурувати навіть з Тіною Кароль, проте, стати суперзіркою їй не судилося.

Євгенія вимушена була боротися з раком. Фото взято на просторах мережі. 

У 2009 році зірка зникає зі сцени. Не можуть знайти про неї жодної інформації навіть журналісти. Виявилося, що поки вся країна розважалася, Женя стала на шлях майже нерівної боротьби – боротьби з онкологією.

Їй успішно вдалося подолати підступного внутрішнього ворога. Здавалося, що вона отримала другий шанс на життя. Та не судилося їй знову блиснули у світлі софітів та пройтися червоною доріжкою: у 2017 довелося знову звернутися до лікарні. На цей раз далися взнаки наслідки хіміотерапії.

Життя після лікарняного ліжка

Всесвіт почув найзаповітніше бажання артистки: жити та знову дав шанс на одужання. Власова вирішила не гаяти часу та записати пісню. У 2019 році країна знову почула цей мелодійний та ніжний голос у пісні “Відчуття”.

Такою була свого часу Євгенія Власова. Фото взято на просторах мережі.

Зараз Євгенія, як її колеги-зірки, не стала учасницею жодного проекту, проте, жінка активно веде свій Інстаграм-блог. Тут її читає 33 тисячі прихильників. Крім цього, записує також співачка відео про свою реабілітацію.

Що правда, розповісти довелося своїм підписникам всю правду про День всіх закоханих.

Євгенія не прикрасила свою сторінку світлиною з пишним букетом квітів. Вона чесно зізналася, що святкувати довелося самій цей день. На її рахунку – це вже восьме свято закоханих, яке вона зустрічає сама. Проте, для неї це свідомий вибір і стидатися жінка зовсім не збирається.

Радимо також подивитися, як бореться з хворобою Анастасія Заворотнюк:

Поділіться статтею

Зірки українського шоу-бізнесу, які були вимушені порпатися у смітнику

Могилевська, Кароль та інші зірки, які не дивлячись на свій статус порпалися у смітнику: гроші не пахнуть

Чи ставалося з вами таке, що ви випадково виконали коштовно річ у смітник, а потім шукали її? З героями статті таке ставалося.
Тіна Кароль і Дан Балан

Тіна Кароль та Дан Балан старанно приховують стосунки: відомий телеведучий випадково засвітив закоханих

Інсайдери казали, що артисти не спілкуються. Виявляється розповідали неправду.

Популярне

Останні новини