Донька скандальної та епатажної балерини: як виглядає та чим займається спадкоємиця Анастасії Волочкової

Як виглядає донька відомої своїми епатажними витівками балерини?

У Анастасії Волочкової тільки одна дитина – 15-річна дочка Аріадна від бізнесмена Ігоря Вдовіна. Два роки тому дівчинка вирішила, що буде жити з батьком і його новою коханою Оленою Ніколаєвою.

Архівні фото Анастасії Волочкової та її доньки Аріадни.

Зрада доньки

Незважаючи на те, що вчинок доньки балерина розцінила як зраду, Волочкова зберегла прекрасні стосунки зі спадкоємицею. Це екс-прима Великого театру періодично транслює в своєму Instagram.

Балерина створює зворушливі публікації, присвячені спадкоємиці. У ньому вона дякує Аріадну і розповідає, що дуже дорожить нею.

“Моя підтримка і щастя Аріша! Яка завжди поруч. А я – поруч з нею! Аріша, спасибі тобі за те, що ти є. Я тебе дуже люблю і ціную тобою! Ти найкраща дівчинка на світі!”- написала якось Волочкова.

До цієї публікації вона прикріпила два знімка. На одному балерина стоїть на сцені з безліччю букетів, на іншому – в обнімку з подрослою спадкоємицею.

Якщо до першого амплуа фанати зірки вже звикли, то знімок з донькою викликав у прихильників приємний шок. На їх погляд, наздогнала зростом зіркову маму Аріадна сильно подорослішала.

«Яка Аріша велика стала»; «Коли дочка встигла вирости? Не впізнати!”; “Нічого собі! Я не одразу впізнала »; «Так змінилася, покращала!» – подібних коментарів десятки, якщо не сотні, і всі вони, на жаль, залишилися без відповіді балерини.

До речі, 15-річна Аріадна вирішила податися в шоу-бізнес. За словами зіркової матері, “у Аріши багато інтересів”, і тепер вона збирається виступати в найближчих виставах Волочкової.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини