Зірки, які роками страждали від надмірної ваги, але схудли та вразили перевтіленням: Сивохо, Писанка та інші

Зайва вага, так чи інакше, псує життя людини. Особливо, якщо вона – медійна персона. Тож не дивно, що знаменитості продовжують челендж під наз-вою “схуднути до невпізнаваності”.

Сивохо

На жаль, 51-річна знаменитість скинула 50 кілограмів через хворобу. Як розповів артист в програмі “Зірковий шлях”, проблеми із зайвою вагою у нього почалися з дитинства. Коли майбутньому шоумену було шість років, лікарі діагностували бронхіт з астматичним компонентом. Через тодішнього гормонального лікування Сивохо почав набирати зайві кіло.

Втім, в 2017-м Сергію, який важив 195 кілограмів, діагностували виразку шлунка. Шоумен відчував себе дуже слабким і не розумів, що відбувається. Як виявилося, Сивохо втрачав кров.

Руслана Писанка

Руслану полюбили пишнотілою і ніхто ніколи не сумнівався у її привабливості. Однак стрункість їй також личить.

Українська актриса Руслана Писанка завжди славилася своїми пишними формами, проте в певний момент артистка вирішила схуднути.

Як відомо, кілька років тому зірка брала участь в одному з українських телепроектів і саме там, зізналася Писанка, їй вдалося позбутися від 42 зайвих кілограмів.

На схуднення у артистки пішло вісім місяців, пише “Зі смаком”. В першу чергу Писанка радить знайти “друзів по нещастю”.

Епатажний та пишнотілий Шура

Шура жив у своє задоволення, але часто, за такий спосіб життя приходиться платити.

Артистові вдалося позбавитися 35-ти зайвих кілограмів, про що він і повідомив в своєму Instagram-акаунті. При цьому Шура зазначив, що з подивом дивиться на свої колишні фото. Позбутися зайвої ваги його змусила грижа шлунку, яка замотивувала артиста схуднути в найкоротший час.

Схожі новини