Четвер, 25 Лютого, 2021

Відомі коханки: хто з чарівних світських левиць носив безсоромне звання “другої дружини”

Шоу-бізнес особливо наповнений подібнми історіями розвитку стосунків. Як би зірки не соромилися минулого, про нього ніхто не забуває.

Катя Павлік

У 2020 році, ЗМІ передавали, що Віктор Павлік “кинув дружину заради 25-річної Каті Репяхової”. Молода наречена є підприємницею і концертним директором. Шлюб був укладений 12 травня 2020 року. Саме тоді в інтернеті розгорівся нечуваний скандал. Поговорювали, що Віктор Павлік впродовж трьох років зраджував своїй дружині. А Катя Репяхова зазначила, що він одразу переїхав до неї і шлюб був лише формальністю. А де правда – невідомо.

Катя Павлік (Репяхова)

Третя дружина Віктора Павліка Лариса не стерпіла і почала діставати брудну білизну.

“Чи підозрювала я щось? Звісно! Але я так втомилася від його пригод – до того п’ять років у коханках ходила Тетяна, теж концертний адміністратор. До того 18-річна стюардеса… я подавала на розлучення вже тоді, але документи повернулися через аліменти, які треба було оформлювати. Він благав мене, що зміниться, що більше не буде! Чи йдуть від хороших дружин? Звісно, йдуть, лише треба знати причину, а я її озвучувати не буду!”, – написала Лариса.

Після скандалу було багато обговорень, як між Ларисою та Катериною, так і між підписниками жінок. Але усе добре, що добре закінчується. Сподіваємося, Віктор Павлік щасливий з новою обраницею і проживе довге, наповнене радістю життя.

Оля Полякова

Співачка зізнається, що в її відносинах з коханим бували кризи, а на початку їхнього роману, вона була його коханкою.

Деякі досі звинувачуть співачку в тому, що вона зруйнувала родину.

“Я була коханкою свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, він не став мучити ні одну, ні іншу, він це коло перервав і все. Але я пережила цю історію, я знаю, що це таке, я розумію цю жінку, її горе, і трикутник – це неприємно, це трагічна ситуація, і я раджу в ньому не жити, його перервати в якусь сторону, або в ту або в іншу”, – поділилася співачка.

За її словами, відносини з чоловіком у неї змінилися в кращу сторону. Єдине, що залишилося незмінним – це його підтримка.

Поділіться статтею

Юлія Висоцька

Як виглядає син Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського: єдина відрада батьків, що пережили страшне ДТП

Ця історія може стати справжнім сценарієм для драматичного фільму: на руках успішної зіркової матері опиняється після страшної аварії дитина у комі...
Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські виконавиці

Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські співачки: Гайтана, Руслана та інші

Колись вони активно виступала на українській сцені, але все змінилося ніби за одну секунду...
Надія Мейхер

Чому найкрасивіша віагрянка Надя Грановська не залишилася у тріо: хто і чому був проти виступів у колективі?

Надія Мейхер-Грановська від самого заснування легендарної української групи "ВІА гра" була у колективі, але і її зірковий час там минув. Розбираємося чому.
Телеведучий популярного ток-шоу

Телеведучий ток-шоу “Говорить Україна” повідомив про поповнення в родині: “Моє величезне щастя на ім’я…”

Олексій Суханов повідомив радісну новину та показав нового члена родини.

Популярне

Останні новини