Вівторок, 2 Березня, 2021

Старша донька Олі Полякової кардинально змінила імідж та перефарбувала волосся: тепер писана красуня

Марія Полякова тепер буде справжньою зіркою!

Нещодавно Олю Полякова опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram результати їхнього зі старшою донькою Марією експерименту. Справа у тому, що зіркова мати та п’ятнадцятирічна зірочка зважилися на рішучий крок та перефарбували довге волосся Маші.

Оля Полякова – парикмахер

Так, мати та донька зупинилися на одному кольорі та взялися за діло. Як повідомляє Instagram Полякової, співачка фарбувала доньку самостійно. Вкрай дивно, адже у Суперблондинки є гроші на хорошого майстра. Тим паче, що в Києві їх досить багато. Та здається, для дівчат було важливіше повеселитися та дізнатися результат особистих старань. А перефарбувати у майстра завжди можна.

Тож Маша із соромливої шатенки перетворилося в руду бестію. Дівчині неймовірно підійшов новий колір волосся і вона стала схожою на героїню мультфільму “Хоробра  серцем”. Скоріш за все, вона залишиться в цьому кольорі, адже він виявився дуже вигідним для зовнішності Марії.

Нагадуємо, що раніше Маша Полякова розповідала, що створення мікроблогу в Instagram стало не тільки основним джерелом її прибутків, але й віддушиною від самотності. Адже дівчина сильно страждала через те, що її мати – відома співачка. Дитина закрилася у собі та не довіряла потенційним друзям, так як до цього, дівчину неодноразово використовували заради особистої користі. Зараз дівчина активно займається блогінгом та набирає популярність серед українських глядачів.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини