Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.

Іноді кажуть, що співочий голос людині дарує сам Господь. Мабуть, доля правда в цьому є, адже інколи артист бере за душу настільки вправним володінням нотами, що його пісні назавжди лишаються у пам’яті. Редакція “Сенсації” зробила підбірку справді космічних голосів, які дивували Україну, і, якщо ви не згодні – просто догортайте цю статтю до кінця.

Вітас

Голос Віталія Грачова (таке справжнє ім’я співака) неможливо забути. Співає артист фальцетом, коли його інші колеги мають грудний тембр. Це пояснюється анатомічними особливостями чоловіка.

Ніна Матвієнко

Через свій талант молода співачка дуже довго не могла пробитися на сцену. Її унікальний тембр – дуже широкий: від фа дієз третьої октави до фа дієз малої, а ще вона може виконувати солов’їні рулади. Саме через це її покликанням стало виконання народних пісень різної складності. Завдяки своєму таланту Ніні вдалося відтворити композиції навіть 18 сторіччя!

Тільки послухайте її співи:

Слава Камінська

Рудоволоса Слава хоч і не збирає стадіони, проте назавжди запам’яталася слухачеві своїм голосом. Жінка володіє низьким жіночим голосом колоратурне контральто. Дуже не типовий тембр, який сягає низьких октав. Завдяки своєму тембру, композиції про кохання Слави дійсно лишаються у душі назавжди.

Оля Полякова

Можна по-різному ставитися до цієї зірки, але слід віддати належне, що Оля професійна співачка. Вона навчалася естрадному вокалу, опанувала 3 октави. Полякова ще навчилася виконувати оперні партії. Більше того, під час навчання артистка співала у церковному хорі. Всій країні зірка вже і так довела, що може бути серйозною та відтворювати серйозні композиції. Вона зробила симфонічну версію свого хіта “Шльопки”.

Схожі статті