Вівторок, 20 Квітня, 2021

Юрій Горбунов нарешті зізнався, чому він та його дружина Катерина Осадча ховають обличчя спільного сина

Юрій Горбунов відверто розповів про причини, які змусили його та його дружину ховати обличчя спільного сина.

Відомий телеведучий Юрій Горбунов і його зіркова дружина Катя Осадча не надто охоче виставляють особисте життя на публіку. Це стосується і їхнього спільного сина – Івана. Лише нещодавно вони почали активно публікувати фото з нащадком, однак на всіх кадрах він повернений до камери або спиною, або боком.

Івасик Горбунов

Чотири роки тому ведучий Юрій Горбунов вперше став батьком – дружина Катя Осадча народила йому сина Івана. До того дня в нього була лише усиновлена дитина від першого шлюбу. Івасик часто з’являється в соціальних мережах зіркових батьків, однак вони досі не показали його обличчя. За словами знаменитості, це позиція самого хлопчика.

“Поки Іван був малим ми домовилися: поки він не може сам сказати, показувати його обличчя чи ні, то ми не маємо права це робити. Це інтимна частина нашого життя. От зараз ми можемо в нього запитати, я йому показую фотографії”,
– поділився Юрій Горбунов.

Пояснення батьківської позиції

Шоумен пояснив, що одразу після народження Івана вони з дружиною Катею Осадчою домовилися тримати його подалі від сторонніх очей і не публікувати фото з ним.

Наприклад,  Осадча та Юрій Горбунов гучно відзначили 4-річчя сина: фото та відео з вечірки він свідомо дозволив батькам оприлюднювати. Але лише ті кадри, на яких не видно його обличчя.

Крім того, ведучий спростував чутки, що вони з дружиною покажуть обличчя сина тоді, коли якийсь відомий журнал запропонує їм великий гонорар за зйомку. Він пояснив, що  спекулювати на цьому вони з Катею Осадчою не будуть.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини