Вівторок, 20 Квітня, 2021

Олександр Кривошапко згадав про колишній роман з Тетяною Денисовою: “Я міг опинитися на Байковому кладовищі”

Музикант поділився деталями свого бурхливого минулого та роману з Тетяною Денисовою.

Нещодавно Олександр Кривошапко завітав на відверте інтерв’ю до журналістів телепрограми “Життя відомих людей”. У ньому музикант поділився деталями свого бурхливого минулого та роману з Тетяною Денисовою.

Різниця у віці

Так, журналістка запитала в Олександра, чи були у нього труднощі через вік його обраниці та як відреагувала його мати на зрілу майбутню невістку. Співак щиро розповів, що мати була не у захваті, і спершу їм було складно знайти спільну мову.

Пара колись була надзвичайно популярною і обговорюваною. Не менш обговорюваним було й їхнє розлучення.

Згодом Тетяна змогла завоювати серце свекрухи. Однак зазначив, що їх відносини нагадували “гойдалки”: вони були, то занадто теплі, то абсолютно холодні.

До речі, Кривошапко позбавився свого волосся, але залишив тунелі.

Олександр також розповів, що за 3 роки їхнього бурхливого роману, який він порівняв з піонерським вогнищем, вони декілька разів розтавалися, і на вельми великий відрізок часу. Два рази вони розходилися на півроку. Але згодом знову сходилися. Їхні стосунки були надзвичайно пристрасними. Співак додав, що іноді був битий та царапаний.

Наркозалежність

На питання журналістки про плітки про його наркозалежність, він відповів, що багато чого спробував у своєму житті. Але йому довелося зменшити темп тому, що за словами Кривошапко, він би зараз був на Байковому кладовищі. І додав, що його бурхлива молодість ніяк не вплинула на стосунки з Тетяною. Просто вони надто швидко перегоріли. І тому, що недбало ставилися до стосунків. Теорію про його невірність він також спростував і зазначив, що рідних та коханих людей ніколи не зраджує і має щодо цього тверду позицію.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини