Вівторок, 20 Квітня, 2021

Вагітна дружина Віктора Павліка розсекретила вартість елітного відпочинку: казали, що не вистачає грошей

Катерина та Віктор Павліки полетіли до Єгипту.

Нещодавно відомий співак Віктор Павлік з вагітною дружиною Катериною Репяховою полетів до Єгипту. Подружжя обрало 5-зірковий готель на березі моря. Молода жінка зізналась, що за відпустку вони віддали півтори тисячі доларів.

А за кілька днів до відпустки в Єгипті кохана Віктора Павліка купила нове авто марки Тойота з салону, вартістю майже 800 тисяч гривень. Дівчина придбала її навіть попри те, що місяць тому скаржилась на фінансові проблеми, через які вони з чоловіком не придбали квартиру.

Питання до Катерини Павлік

Зимову відпустку подружжя влаштувало не дивлячись на вагітність жінки. Саме тому для відпочинку вони обрали найближчий курорт. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Катерина пояснила, що вони обирали між ОАЕ та Єгиптом. Однак зупинились на останньому варіанті, адже для мандрівки в ОАЕ необхідно здавати три тести на коронавірус.

“Я не хотіла летіти далеко. У мене останнім часом дуже болить спина, якщо я довго сиджу. 4 години польоту – максимум, що я можу витримати. Я не хотіла здавати три тести. Так і вийшло, що Єгипет”, – поділилась Катерина.

Скільки ж коштує відпочинок Віктора Павліка і Каті?

Катерина Репяхова розповіла, що в елітному комплексі відпочивають переважно європейці. Однак додала, що сам готель “дуже хоче ремонту”, а в номерах досить брудно. Крім того, подружжя не задоволене харчуванням і пляжем, адже море дуже мілке, з небезпечним дном, тому плавати, неможливо, а рифів немає.

Очевидно, що подружжя не пожалкували грошей саме на квадратні метри.

За відпочинок в цьому готелі Віктор Павлік віддав 1 500 доларів. Прихильники вважають, що для знаменитого артиста та блогерки – це надто дешевий відпочинок. Але Катерина  запевнила, що вони ніколи не рівнялися на заможних зірок.

Судячи з опису Катерини, готель вони обрали невдалий.

“У нас інші пріоритети зараз. І вважаю 1 500 доларів на шість ночей абсолютно нормальним відпочинком. Та і навіщо комусь щось доводити? Невже ми колись претендували на багатіїв?”,– відповіла підписникам дружина Павліка.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини