Вівторок, 20 Квітня, 2021

Одружений Потап забув про кохану Каменських та звернув увагу на Надію Мейхер: “Було відчутно, як вона може…”

Потап відсипав добру купу компліментів прекрасній Наді Мейхер.

Продюсер, засновник лейблу та популярний виконавець Потап завітав до Катерини Осадчої на інтерв’ю з нагоди прем’єри української комедії “Скажене весілля – 3”.

Робота з Надією Мейхер

У кінострічці продюсер виконує роль священника. А його партнеркою по знімальному майданчику виявилася Надія Мейхер. Катерина Осадча на стрималася та запитала в музиканта про його емоції та відчуття від роботи з секс-символом України.

Потап одразу ж дав своїй кумі відсіч і нагадав, що одружений на не менш сексуальній жінці Насті Каменських. Але згодом це не завадило йому підлити олії у вогонь. Він таки зробив пікантне зауваження стосовно привабливості екс-віагрянки.

До речі, Потап з великим задоволенням скопіював Олега Винника, коли Осадча попросила його про це.

“Надя просто підтвердила своє звання секс-символу. Навіть з-під ряси було відчутно, як вона…кхм, кхм. Що вона може зробити з чоловіком”, – натякаючи сказав Олексій Потапенко.

Нагадуємо, що у 2019 році Потап та Настя Каменських вразили своїх шанувальників несподіваною та вибуховою новиною: колеги одружилися після 15 років спільної роботи. Згодом виявилося, що їхній роман почався ще за часів, коли Потап був одружений на Ірині Горовій.

Чи знали інші зірки про роман між учасниками дуету – ніхто не говорить. Пара досі не має дітей, але придбала двоповерховий будинок в елітному районі та проживає поряд з подружжям Юрія Горбунова та Катерини Осадчої. З якими згодом стали кумами, адже Олексій Потапенко похрестив маленького Івасика Горбунова.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини