Борис Мойсеєв вперше показав фото після перенесеної хвороби: скривлена посмішка та притиснута до себе рука

Борис Мойсеєв колись займав роль головного епатажника пострадянського простору. Втім, роки дали по собі знати. Артист серйозно хворів.

Хто не знає Бориса Мойсеєва – той не жив на початку 2000-х, коли ім’я артиста стало надзвичайно популярним. У 1998 році виходить його скандальна пісня “Голубая луна”. У той час вже ходили чутки про те, що відомий співак та хореограф має нетрадиційну орієнтацію. Втім, сам Борис цієї теми не цурався, а навпаки привертав увагу.

Пострадянське суспільство це шокувало, а самому Мойсеєву додавало популярності.

Борис Мойсеєв у молодості та на піку слави. Фото взято на просторах мережі.

Суспільство після його творчих експериментів поділилося на два табори: одні ставилися зневажливо, а інші вважали, що артист несе нове віяння в культуру. Байдужих до постаті Мойсеєва не було. Він ставився до цього іронічно. Знімався у кіно, відіграючи нестандартні ролі та блазнював на публіці.

Борис Мойсеєв любив епатажні образи. Фото взято на просторах мережі.

Та роки далися взнаки. Першим сильним ударом по здоров’ю артиста став інсульт, який Борис мужньо переніс у 2010 році. Після цього він стане на ноги, спробує повернутися до творчості. У 2014 році навіть буде зніматися у кліпі Стаса Костюшкіна “Я бальник”. Проте, колишньої слави чоловік вже не зазнає та надовго покине не те, що сцену, а радари медійників.

Борис Мойсеєв тяжко хворів. Фото взято на просторах мережі.

Після хвороби артист більшу частину часу проводить вдома.

4 березня цього року Борису виповнилося 67 років. Своє свято зустрів легендарний діяч шоу-бізнесу вдома у колі найближчих друзів. Вперше з’явилося свіжа світлина співака. Зазвичай на сторінках його у соціальних мережах публікувалися фотографії з архіву.

Побажаємо Борису здоров’я і довгих літ!

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини