Вівторок, 20 Квітня, 2021

Маленька донечка Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу збільшила губи: тепер ніби друга Кароліна

Донька Ані Лорак Софія Налчаджиоглу ймовірно дуже хоче бути схожою на маму, як і всі дівчатка.

Не дивлячись на те, що роман відомої співачки Ані Лорак та східного красеня Мурата Налчаджиоглу закінчився не так, як того бажали їхні фанати, але після їхнього шлюбу залишилося дещо прекрасне: їхня донька Софія. Дівчинка неймовірно схожа на свого батька і ще більше схожа на свою турецьку бабусю.

Та не збільшили вони губи! Просто пустощі!

Кароліна Куек є не тільки виконавицею,а й звісно московською світською левицею. Тому очевидно, що вона регулярно навідує світські заходи та спілкується з елітою російського суспільства.

Нещодавно вона вийшла “у світ” зі своєю єдиною маленькою донечкою Софією. Родина навідалася до вечірки Філіпа Кіркорова. Відповідне фото Ані опублікувала на особистій сторінці. Усі до одного приклали до обличчя, чи то сувенір, чи то таку цукерку у вигляді червоних губ.
Спершу може здатися, що герої фотографії перестаралися з косметологією, але якщо уважно дивитись на світлину, добре видно, що це лише пустощі. Зовнішність співачки майже не змінилася тому, що вона є власницею доволі пухких вуст. Що ж стосується її донечки – їй такі губи зовсім не “до лиця”. Воно й не дивно, адже вона ще зовсім дитина.

У кожному із нас живе дитина.

Нагадуємо, що шлюб Ані та Мурата закінчився вельми скандально. Пара заявила, що вже декілька років не проживає разом. Однак інсайдери зазначали, що Мурат вів розгульний образ життя, зраджував співачці і обманював її навіть тоді, коли вона була вагітна. Правда це чи ні, на жаль невідомо, адже офіційних заяв стосовно подружніх зрад Мурат та Кароліна не робили. Але публіка вірить у нещирість Мурата через злиті фотографії. Тут і коментувати нічого. Все як кажуть “на лице”.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини