Четвер, 22 Квітня, 2021

ТОП – 3 незаперечних факти, які свідчать про те, що ніякого роману між Тіною Кароль і Даном Баланом не існує

Усі вірять у правдивість їхніх стосунків, але чи є на це якісь підстави?

Роман Тіни Кароль та Дана Балана є найгучнішим романом десятиліття. Безліч шанувальників свято вірять у те, що між співаками існує зв’язок. Вони зробили усе, щоб глядачі помітили між ними хімію та почали їх “шиперити”. І завдяки неймовірним акторським даним молдавського красеня цей задум був виконаний на усі сто відсотків.

Однак люди, які пильно стежать за зірковим життям мають суттєві сумніви і ось чому. Ми пропонуємо вам три докази того, що між Тіною та Даном нічого не існує і їхній флірт був лише містифікацією для популяризації шоу.

По-перше

Тіна Кароль давала інтерв’ю Славі Дьоміну на YouTube-каналі “Люкс FM”, у якому розповіла про справжнє ставленнє до Балана та про їхні стосунки. Співачка зазначила, що навіть її син дивується тому, як його матері приписують роман з молдавським виконавцем і постійно питає співачку, чому вона не зруйнує цей міф до самої основи. Тіна Кароль сказала журналісту, що вона не підтримує ці чутки і не розуміє звідки вони беруться. Артистка не заперечує – хімія була. Але врешті-решт так і сказала: “Це шоу-бізнес”.

По-друге

Олексій Потапенко хоча є успішним продюсером, але “ляпнути” щось таке та й може. В ефірі шоу “ЛіпсінкБатл”, у якому Потап бере участь у якості телеведучого, він проговорився і спитав учасників: “Ваш роман такий же телевізійний, як роман Кароль та Балана?”. Все ж таки Потап знаходиться у самому серці “тусовки” і знає, як насправді йдуть справи.

По-третє

Мати Дана Балана не змогла бути нещирою з українським глядачем і, коли отримала питання від Катерини Осадчої щодо майбутньої невістки Тіни Кароль, не стала кривити душею та прямо сказала: “успішна колаборація”. Дивна поведінка, як для жінки, яка збирається приймати у невістки поп-діву.

Щоб дізнатися більше дивіться наступне відео:

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини