Вівторок, 20 Квітня, 2021

Як виглядають колишня дружина Юрія Горбунова та його “онука”: життя телеведучого до Осадчої

До Катерини Осадчої у Юрія Горбунова була зразкова родина та, нехай і не рідна, але донька. Як виглядають колишня дружина телеведучого та його падчерка?

З колишньою дружиною Юрій Горбунов прожив 20 років. Більшість підозрює, що причиною їхнього розлучення став роман з красунею Катериною Осадчою.

Знайомство

Зі своєю першою дружиною Людмилою Юрій Горбунов познайомився в Івано-Франківському театрі. Обидва там були працевлаштовані. Жінка була старша за закоханого Юрія на 10 років. Більш того, вона була заміжня. Але це не зупинило майбутню зірку і у 1995 році він одружився з коханою та прийняв опіку над її донькою Ксенією. Тоді Людмила покинула театр та стала зразковою домогосподаркою.

Причина – Катерина

Юрій й досі приховує, що стало причиною розлучення. Як і всі знаменитості він говорить, що у них були різні погляди на життя. Нехай так, але у тому ж самому році, коли стало відомо про те, що їхній шлюб зруйнувався у мережі поповзли плітки про роман Юрія та Катерини, і вони виявилися правдивими.

Одна з останніх світлин з Людмилою.

Згодом публіка мала змогу переконатися, що Катерина стала причиною їхнього розлучення, коли привітала свого чоловіка з днем народження на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram і написала про те, що вони 5 років разом. Саме 5 років до того, Юрій покинув родину.

Ксенія

У 2011 році названа донька Юрія Горбунова Ксенія народила дівчинку Поліну.

Юрій та Людмила Горбунови з онукою.

Таким чином телеведучий став дідусем, хоча своїх дітей на той час взагалі не мав. У мережі доступні фотографії Юрія, Людмили та маленької Поліни разом. Але на жаль, особистість Ксенії залишається доволі таємничою. Її  неможливо знайти соціальній мережі, а фотографій, які достовірно належать саме їй також немає.

Дівчині вдається повністю віддалитися від преси та шанувальників телеведучого. В мережі немає інформації навіть про рід діяльності жінки. Тож цілком ймовірно, що ви кожен день перетинаєтеся з падчеркою Юрія і не знаєте про це.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини