Четвер, 22 Квітня, 2021

Вже не онкохвора журналістка Яніна Соколова детально розповіла, як дізналася про страшний діагноз

Яніна прославилася в мережі щирістю та жагою допомагати людям. Як вона дізналася про діагноз, який перевернув життя журналістки та змусив його переглянути?

У 2018 році на Одеському кінофестивалі Яніні Соколовій стало зле. Коли вона повернулася до Києва, відразу ж звернулася до лікаря і їй поставили невірний діагноз, який відповідно неправильно лікували. Жінка в процесі стала відчувати себе гірше, тому знову здала аналізи: колишній діагноз підтвердили, але його лікування вирішили змінити. З серпня до жовтня її лікували гормонами, а коли вона здала аналізи в іншій клініці в жовтні, повідомили, що це рак.

Як Яніна дізналася про рак

Сьогодні Яніна Соколова завітала на відверте інтерв’ю до Маші Єфросиніної на її YouTube-канал. Саме там вона розповіла, як саме дізналася про страшний діагноз, який змусив її повністю переглянути своє оточення та ставлення до життя.

“Це був якийсь будній день, я була вдома. І мама в нас тоді ще була в гостях. Я пройшла дві операції, які не були пов’язані з онко. Тобто це були операції, які були проведені у зв’язку з тим, що діагноз був поставлений неправильно у клініці “Борис”. І ось у цій приватній клініці мені ставили неправильний діагноз, хоча було проведено купа аналізів та УЗД. Під час другої операції зробили лабораторний аналіз. І сказали: “Все ок, операція пройшла добре. Точно більше не будемо, бо там минулого разу щось не так пішло”. Але мені стало зле на Одеському кінофестивалі напередодні. І стало дуже зле і я прилетіла до Києва, і сходила ж в “Борис”. Цей аналіз другий кинули мені десь на пошту, він в спамі лежав і я навіть не відкривала, а тут я шукала бронювання готелю, яке я зробила хто зна коли. І тут я шукала, відкриваю пошту і бачу в спамі адресу цієї клініки. Я відкриваю цей аналіз, кажу мамі, копіюю, вводжу в Гугл і ми з мамою бачимо, що це власне рак був”, – розповіла Соколова.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини