Субота, 17 Квітня, 2021

Колишня дружина Віктора Павліка нагадала співаку, яким був його покійний син: “Готовий був піти на війну”

Родина Віктора Павліка пережила справжню трагедію: від онкохвороби помер його молодший син. Екс-дружина співака нагадала, яким був хлопець.

Для батьків немає нічого страшнішого аніж пережити своїх дітей. Особливо буває гірко, коли ті йдуть з життя молодими та не за власної волі. Така історія трапилася з Павлом Павліком – молодшим сином відомого співака.

Віктор Павлік, який втратив онкохворого сина, присвятив йому зворушливе відео
Віктор Павлік втратив онкохворого сина. Фото взято на просторах мережі. 

Сам артист не раз заявляв, що дуже часто буває на могилі у своєї дитини, проте ніколи не розповсюджує інформацію про померлого сина у соціальних мережах. Втім, екс-дружина Лариса, з якою Віктор розлучився напередодні трагедії, не може стримувати свого горя та емоцій.

Нещодавно жінка опублікувала коротенький спогад та показала архівне фото юного Павла. Пані Созаєва розповіла, яким був характер хлопця та чим він захоплювався.

“Він вірив в країну, був патріотом, готовий був йти на війну … Ніхто не міг повірити, що такий спокійний, вихований і ніжний хлопець вибере таку жорстку професію”, – розповіла безутішна матір.

Лариса розповіла про характер сина. Скріншот взято з Фейсбук-сторінки жінки.

Крім цього, виявилося, що хлопець дуже захоплювався історією та навіть хотів бути журналістом. Втім, для себе він обрав кар’єру військового. До речі, хвороба йому так і не дала займатися улюбленою справою. Від пухлини німіли ноги і йому важко було рухатися.

Щасливе подружжя: Віктор, Лариса та ще зовсім маленький Павло, якого не стало у живих минулого року. Фото взято на просторах мережі. 

У 2020 році родина взяла рішення припинити лікування хімією. Павло пояснював, що не шкодує про це. Влітку того ж року його і не стало…

Поділіться статтею

Соломія Вітвіцька

Соломії Вітвіцькій відмовили у вакцинації: через що лікар не прийняв телеведучу на прийом

Відома українська телеведуча вирішила захиститися від коронавірусу, але їй це не вдалося зробити. Чому не взяли на вакцинацію Соломію?
Потап і Настя Каменських

Потап з прикрістю показав, якою господинею є Настя Каменських: репер вимушений замовляти сам собі вечерю

Настя Каменських - яскрава зірка української естради. Та, ось яка вона господиня? Про це повідав Потап.
Алла Пугачова

Про кого насправді співає Алла Пугачова: темний бік “Арлекино” і “Женщина, которая поет”. Всі подробиці

Алла Пугачова співачка зі своїм особливим стилем та характером. Втім, не всім відомий потаємний сенс її красивих пісень.
Віктор Павлік і Катя

Вагітна дружина Віктора Павліка повідомила про проблеми зі здоров’ям: відчула на собі негаразди з серцем

Катерині тільки-но вдалося налагодити роботу нирки, як серце дало про себе знати.

Популярне

Останні новини