Середа, 21 Квітня, 2021

Нокаут від Репяхової: жінки Віктора Павліка не посоромилися та публічно з’ясовували стосунки в мережі

Сварка, яку обоговорювали усі ЗМІ та яку згадають досі.

У вересні 2020 року колишня дружина Віктора Павлика, Лариса Созаєва, з якою він поховав спільного сина, опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук пікантні фото колишнього чоловіка, і дописала пост текстом, у якому йшлося про те, що нинішня дружина Вітора Франковича переслідує корисливі цілі. За словами Лариси, артист витрачав на коханку неймовірні суми, в той час як для родини грошей ніколи не було.

Перший конфлікт. який стався між Ларисою та Катею ще за часів коли Павло був живим.

Відповідь Катерини

Репяхова вирішила вступити у сварку і відповіла. Вона залишила коментар під публікацією , в якому заявила, що вся історія, викладена Ларисою Созаєвою, заснована лише на словах колишнього водія Віктора Павлика і не відповідає дійсності.

“Я почну з того, що все, що тут є, суцільна брехня. Вся інформація, яка викладена тут, надана колишнім водієм Віктора, який так само ображений на долю, з очевидних причин. Тому що він колишній!”

Репяхова виклала усе “як на духу”, що будучи в шлюбі з Віктором, Лариса відпочивала два рази в рік, а після одруження на коханці, продовжувала просити купувати їй речі, включаючи новесенький айфон. Крім того, музикант регулярно перераховує їм гроші на продукти.

“Ви, Ларисо відпочивали влітку за кордоном, взимку на лижах. Ви, Ларисо, при мені просили свого колишнього чоловіка купити то годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Ларисо, просили чоловіка купити новий айфон на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно висилає гроші на продукти. Тисячами. і так було всі 4 роки. Невже не можна знайти гроші і на Макдональдс? Мені здається, вам пора перестати перекладати відповідальність за власне життя на когось іншого “, – пише Катерина.

Дівчина також повідомила, що ніякого боргу в 30 тисяч у неї не було. Більш того, відвідувати дорогі салони краси та подорожувати вона собі дозволяла ще до відносин з Павліком.

Поділіться статтею

Дмитро Комаров з дружиною

(Фото) Дружина Дмитра Комарова шиканула у дорогому жакеті: ведучий одягає свою жінку, як справжню лялечку

Дмитро Комаров одружився зі справжньою красунею, яка стала "Міс Україна" у 2016 році. Свій високий статус дівчина підтримує і до нині.
Судді шоу "Україна має талант"

Шоу “Україна має талант” повертається на екрани: чи запросили Оксану Марченко та Ігоря Кондратюка у проект

Легендарний проект. який відкрив безліч українських талантів знову буде радувати нас на екранах. Дізнайтеся, чи зустрінемо ми там знайомі обличчя.
Катерина Кухар

Катерина Кухар вперше заговорила про проблеми з дітьми: ні гроші, ні чоловік не можуть зарадити у ситуації

Катерина Кухар - відома українська балерина, які рідко говорить про особисте. Дізнайтеся, що трапилося у житті танцівниці.
Людмила Балан разом з сином та Тіною Кароль

Мама Дана Балана блиснула фігурою у мікросукні: моложаву красуню приховує молдавський мачо від прихильників

Для справжньої краси - вік не стає на заваді. Подивіться, якою нарядною та вродливою постала перед відписниками Людмила Балан.
Українські зірки

Як спілкується Потап з мамою Насті Каменських, яка має непростий характер: несподівана правда про стосунки

Олексій Потапенко познайомився з мамою Насті Каменських давно, але як він ставиться до неї, як до тещі?

Популярне

Останні новини