Вівторок, 20 Квітня, 2021

Дан Балан опублікував спільне фото з Тіною Кароль, яка не відвела погляду від співака навіть для зйомки

Тіна Кароль навіть і не подумала подивитися у камеру, коли поруч з нею сів молдавський красень.

Тільки-но пристрасті навколо Тіни Кароль та Дана Балана почали вщухати, як розгорілися з новою силою. Їхні стосунки певно можна порівняти з полум’ям. Варто тільки розбурхати попел, як усе навколо буде палати.

Початок “роману”

Мабуть всі пам’ятають початок цього “роману”. Дан Балан перед тим як приймати участь у “Голосі країни” дізнався, чи буде там приймати участь і Тіна Кароль. Виявилося, що співак був у захваті від білявої поп-діви і хотів з нею познайомитися поближче. А коли вони посіли тренерські крісла, шляху назад вже не було.

Тіна Кароль і Дан Балан. Кадр взято з останнього випуску шоу “Голос країни”.

Спочатку це був мінімальний флірт: погляди, усмішки, неоднозначні жарти від молдавського красеня. Згодом Дан почав пускати бісиків, а Тіна сміятися та кокетувати. І не пройшло й місяця, як у хід пішли руки, компліменти, прямі натяки та навіть обіцянки. Не варто й  нагадувати, як шанувальники сходили з розуму через пару, яка нажаль досі не сказала правду: що ж їх пов’язує та що це було на шоу.

Фото, яке зведе з розуму

Мабуть всі помітили, що в 11-му сезоні “Голос країни” стало не так весело. А все тому, що в цьому сезоні Дан Балан не приймає участі. Як то кажуть: усе пізнається в зрівнянні. Та продюсери не стали забувати своїх фанатів і запросили помічників для тренерів, і звісно помічником поп-діви став Дан Балан, який вирішив просто розбити серця усім фанаткам. Він  опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вибухове фото.

На світлині постав він поруч з Тіною, яка дивиться на нього, поки він відвів очі у камеру. Такої кількості олії в це полум’я не підливали досить давно.

Поділіться статтею

Надя Дорофеєва і Володимир Дантес

Суддя шоу “Голос країни” Надя Дорофєєва порвала з чоловіком Володимиром Дантесом через негідну поведінку

Виявляється у зразкового подружжя також були проблеми. До того ж серйозні.
Григорій Чапкіс з партнеркою по танцю

91-річний Григорій Чапкіс вперше розповів про свою молоду дружину: вік, ім’я і розмір спадку, що лишає жінці

Черговий шлюб Григорія Чапкіса викликав неабиякий інтерес серед його прихильників. Чоловік вперше наважився розповісти про дружину.
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко відкрила душу та повідала, як після 10 років боротьби з раком пішла з життя її мама: деталі

Відома танцівниця Олена Шоптенко рідко ділилася подробицями свого життя. Вперше жінка розповіла про те, як трагічно пішла з життя її мама.

Популярне

Останні новини