Колишній чоловік Ані Лорак розповів про труднощі спілкування з єдиною донькою Софією: тато на відстані

Мурат довго не давав ніяких коментарів або інтерв'ю, але зараз комфортно розповідає про стосунки з колишньою родиною.

Розлучення Мурата та Ані Лорак поставило на вуха не тільки вітчизняний шоу-бізнес, але й світське суспільство на всьому пострадянському просторі. Так, колись відома гармонічна пара раптом перетворилася у скандальне подружжя. Не варто навіть згадувати, що усі заголовки говорили лише про них. А фотографії зі зрадою Мурата перетворили мережу на бомбу.

Розлучення Мурата та Ані Лорак

Як вони не намагалися приховати скандал який трапився між ними, журналісти та інсайдери все одно дістали всю брудну білизну та гаряче обговорювали новини з читачами. Так, більше від цього могла постраждати їхня єдина донька Софія, яка зараз, на щастя, насолоджується компанію обох батьків.

Стосунки Мурата з донькою Ані Лорак Софією

У шлюбі наповненому зрадами та оточеному плітками, народилася прекрасна східна принцеса Софія, з якою турецький чоловік намагається підтримувати зв’язок. У нещодавньому інтерв’ю бізнесмен пригадав, як йому було важко той час, коли в нього не було документів. За словами Мурата, зараз він бачиться з донькою раз на місяць, буває раз на півтори. Вони прекрасно ладять зараз і намагаються розмовляти частіше. Бізнесмен розповів журналістам, що з донькою вони розмовляють 3 рази на день: вранці, обідом в школі та ввечері. Ранок зазвичай наповнений голосовими повідомленнями. Обідом вже вони розмовляють по відео зв’язку.

Варто додати, що традиційно турки дуже чутливо відноситься до сімейних питань. І по інтонації  та за мімікою Мурата видно, що він сумує за донечкою. Він відчуває гордість, що в дівчинці проявляється турецька кров і не соромиться говорити про це. Мурат зазначив, що Софія така емоційна, як усі турки.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини