Субота, 8 Травня, 2021

Жінка, яка вчилася з Олегом Винником, розсекретила ім’я його дружини: неочікувана сенсація звідки не чекали

Правда виривається назовні і з цим нічого не поробиш...

Олег Винник намагається утримати репутацію холостяка. Його професія та імідж зобов’язують його привертату увагу українок не тільки талантом, але й перспективою на знайомство з кумиром. Так чинили найуспішніші музиканти всього світу. Якщо хочеш бути повелителем вовчиць – деякі деталі свого життя доведеться приховати.

Думка самого Олега Винника стосовно ситуації

Олег Винник
Олег Винник

Однак, Олег Винник заперечує такий стереотип складений щодо нього. Він запевняє, що здатен утримати увагу фанатів і завоювувати їхню любов завдяки іскрі та музиці. Так, в нещодавньому випуску “Життя відомих людей” він зробив успішну спробу донести цю думку до глядачів:

“Мені здається це не важливо. Як тільки у тебе не буде того матеріалу, як тільки не буде у тебе тої любові, не буде тої іскри в очах, того щастя і того запалу — уже нічого не допоможе”, — зазначив співак.

Провокативний коментар

Однак, хто знав, що відеоролик, в якому Олег Винник запевняє, що немає ніякої різниці: знає глядач про твоє особисте життя чи ні, внесе деяку ясність щодо його сімейного стану. Так, у коментарях під роликом в YouTube з’явилася жінка, яка вирішила розповісти свою версію:

“Ольга Герасимюк вперше розповіла про нього у програмі “Хочу і буду”. Це було давно. Не знайшла програму в YouTube, на жаль. А так його багато людей знає давно. Ми разом вчилися в Каневі. Завжди був харизматичним. А Тая Таюне його дружина вже давно”, – розповіла жінка іншим користувача мережі.

Наскільки можна вірити аноніму на ім’я Жанна – не варто казати. В мережі постійно з’являються люди, які несуть повну нісенітницю. Але й ніхто не може довести, що це неправда.

Про тривалі стосунки з Таєю також говорять односельчани Олега Винника. Коли знайомі співака розповіли журналістам про шлюб, то повелитель вовчиць розлютився не на жарт і навіть пригрозив судом.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини