Оля Полякова здивувала дозвіллям поза сценою: пасе стадо кіз, немов вона не Суперблондинка, а пастух

Мало хто знає, але Оля Полякова - справжня господиня, яка має город та кіз. Подивіться, якою Суперблондинка є насправді.

Теплиця, сарай з козами…Хіба можна подумати, що епатажна та примхлива Оля Полякова може бути справжньою господинею, яка турботливо піклується про комфорт своєї родини. Співачка вражає своїм різнобічним характером.

Оля Полякова
Співачка Оля Полякова. Фото взято на просторах мережі.

Суперблондинка відбудувала разом з чоловіком собі справжній палац на зеленому острові у столиці. Дерев’яний зруб додає затишку, але крім нього на території помешкання зіркової родини є ще спортзал, басейн, вихід до Дніпра, а ще…загін для кіз та теплицю з домашніми овочами.

Розкішний будинок Полякової. Фото взято з репортажу телеканалу “1+1”.

Сьогодні, 12 квітня, артистка показала яке стадо випасається під її пильним керівництвом.

Оля Полякова показала стадо кіз на випасі. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Дуже ніжно Суперблондинка ставиться до цих пухнастих тварин. Їх вона називає “дітками”, гладить їх. Видно, що кози дуже доглянуті. Не можуть не дивувати білі кізочки, які виглядають дуже охайними та чистенькими.

За словами Полякової, з молока цих тваринок вона сама робить домашню моцарелу.

Раніше на своїй сторінці в Інстаграмі співачка показувала, як виглядають її теплиці.

Там вирощує зірка шпинат та іншу зелень. Звісно, Оля кожного ранку не прокидається сапати город. У неї для цього є помічники. Втім, інколи вона також долучається до цього процесу вирощування. Найбільше артистці подобається готувати з продуктів, які виросли на її землі.

Схожі новини