Неділя, 16 Травня, 2021

Зірка серіалу “Бідна Настя” Олена Корікова розповіла про боротьбу з залежністю та “романи” з одруженими

Олена Корікова довго зберігала мовчання, а в день свого народження порушила його.

Олену Корікову неодноразово звинувачували в алкоголізмі. Зараз артистка набагато рідше з’являється на публіці і веде відокремлений спосіб життя в Європі. Зірка серіалу “Бідна Настя” давно не афішує особисте життя – не хоче зайвий раз привертати до себе увагу. Однак з нагоди свого 49-річчя актриса зважилася на публічне одкровення.

Чутки про акторку

Які тільки чутки не ходять навколо Олени Корікової. Мовляв, актриса нібито робить пластичні операції, пристрастилася до спиртного і перестала зніматися через залежність. Сама артистка не приховує, що її доля сповнена драматичних подій.

Олена Корікова

Свою єдину дитину вона народила від сина знаменитої актриси Катерини Васильєвої. Почуття, що спалахнули між нею і однокурсником Дмитром Рощиним виявилися дуже сильними. Але, за чутками, в роман втрутилася мама обранця. В результаті малюка, якого назвали Арсенієм, чоловік не визнав і згодом не спілкувався з ним. Олена народжувала одна і ніколи про це не шкодувала. З кліпмейкером і режисером Максимом Осадчим актриса то сходилася, то розходилася. Олена скаржилася, що їй доводиться тягнути весь будинок на собі. Коли завершилися зйомки “Бідної Насті”, прийшов кінець і їхнього роману.

Останні кілька років Корикова зазначає, що втомилася від публічності і насолоджується життям далеко від яскравих софітів. У свій День народження вона поділилася сокровенним.

Одкровення

12 квітня 2021 року актриса святкує своє 49-річчя. У честь події вона зважилася на відверту заяву.  Олена зазначила, що її дуже ображали розмови про неї.

“Про мене складали легенди, обговорювали, засуджували, звинувачували у всіх смертних гріхах. Мені все життя не подобалися чужі залежності, періодично була в ролі рятувальника. Мене ж звинувачували в залежності”, – повідомила знаменитість.

Зараз вона навчилася слухати своє серце і чинити так, як вважає за потрібне, не перекладати відповідальність на інших. І додала, що ніколи не була в романах з одруженими, адже в неї є правила.

Поділіться статтею

Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.
Жінка вибрала лотерейний квиток і тепер має довести, що саме вона його придбала

Звичайна жінка виграла в лотерею 26 мільйонів доларів і випадково випрала білет: чи отримає вона джекпот?

Іноді неуважність може зруйнувати життя та знищити шанс один на 26 мільйонів.

Популярне

Останні новини