Неділя, 16 Травня, 2021

Як Олександр Еллерт приходить до тями після розриву з Ксенією Мішиною: зірка втішається по-чоловічому

Ксенія Мішина знаходиться на зйомках у Хорватії, а Олександр Еллерт проводить час по-своєму.

Чутки навколо Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта досі не вщухають. Як виявилося, акторка досі не порахувала важливим підписатися на свого обранця в соціальній мережі Instagram, чим підживила чутки про розрив.

Розрив Ксенії Мішмної та Олександра Еллерта

Так, декілька днів тому мережа вибухнула від скандальної новини: Ксенія Мішина видалила всі фотографії з Олександром та відписалася від нього в соціальній мережі. Фанати зіркової пари одразу ж почали бити тривогу і питати в обох зірок, що сталося.

Ксенія не відповідає користувачам, чим доводить, що підозри є оправданими. Насамперед, Олександр не коментує здогадки, і на додаток переводить стрілки. Так чи інакше, ситуація продовжується і ніяк не вирішується.

Як втішається Олександр Еллерт?

Нещодавно на особистій сторінці Олександра в соціальній мережі Instagram з’явилася нова світлина, на якій він постав поруч з відомим телеведучим Григорієм Решетником та колишнім учасником проекту Михайлюком.

Скріншот останніх сторіз Олександра Еллерта.

Так, поки акторка знаходиться у Хорватії та намагається зніматися в кіно, розмовляючи на іноземній мові, її обранець розважається у компанії товаришів.

Варто додати що, що за увесь цей час в Еллерта не з’явилося жодної фотографії з квартири, у якій він жив з Ксенією, що в черговий раз доводить правдивість здогадок користувачів.

Українські журналісти намагаються зрозуміти, що ж сталося. А до популярних платформ у цьому дослідженні додалися навіть авторитетні  ЗМІ. Так чи інакше, залишається чекати на офіційне підтвердження розриву.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини