П’ятниця, 7 Травня, 2021

Гаррі Галкін та Алла Пугачова залишили всі справи та вийшли на веселу вечірню прогулянку разом з двійнятами

Настала черга Гаррі Галкіна розважати Аллу Пугачову.

Близнюки Ліза і Гаррі народилися в родині Алли Пугачової і Максима Галкіна у вересні 2013 року. Поява дітей стало можливою завдяки кріогенному заморожуванню яйцеклітин Примадонни. Виносила і народила близнюків Пугачової і Галкіна сурогатна мати.

Чергова весела публікація

Діти часто стають героями публікацій Максима на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Так, Галкін опублікував відео, як гуляє з дітьми на вулиці. До родини приєдналася і Алла Пугачова.

Для неї Максим і Гаррі заспівали пісню Niletto “Любимка”. Син шоумена і Примадонни залишився в захваті від власного виконання. “Любимка”, – підписав кадри артист.

Додамо, що Максим регулярно ділиться зворушливими відео і фотографіями своїх дітей. Спочатку Алла Борисівна була проти того, щоб чоловік виставляв особисте життя їх сім’ї на загальний огляд. Особливо її хвилювало, що Ліза і Гаррі з самого дитинства стануть публічними персонами. Однак Галкіну вдалося переконати дружину в тому, що їхнім дітям все одно не вдасться уникнути слави. Саме тому гуморист вирішив, що буде краще, якщо близнюки з дитинства навчаться триматися в кадрі. Алла Борисівна в результаті погодилася з доводами чоловіка.

Варто відзначити, що в 2020 році життя Лізи і Гаррі Галкін сильно змінилося – діти пішли в перший клас. Для своїх сина і дочки Примадонна вибрала приватну школу, навчання в якій коштує 160 тисяч рублів на місяць. За цю суму учні можуть користуватися тенісним кортом, басейном, а також займатися за міжнародними програмами навчання. Від будинку до школи і назад дітей розвозить охороняємий автобус.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Андрій М’ягков, Борис Грачевський та інші зірки, чиї життя забрав 2021 рік. Пом’янемо наших легенд

Вони були справжніми улюбленцями публіки, але життя закінчилося раптово - дізнайтеся кого ми втратили за неповні пів року 2021.
Ефектні конфузи зірок

Палаюча Оля Полякова, незграбний Олег Винник та сукня-зрадниця Ані Лорак: найефектніші конфузи зірок

Концертна діяльність повна сюрпризів, до яких зірки не завжди бувають готовими.
Репер Потап

Потап похизувався появою на обкладинці “Телегіду”, але нарвався на образи у мережі. За що виясміяли репера?

Репер хотів показати, над чим працював останнім часом, але його мережа висміяла.
Сергій та Сніжана Бабкіни

Сергій та Сніжана Бабкіни запевняють, що жили з містичним створінням і неодноразово бачили його в квартирі

Сергій та Сніжана абсолютно серйозно розповіли про домового журналістам.

Популярне

Останні новини