Головний вовк країни Олег Винник самокритично пояснив чому не відвідує церкву: “Я дуже грішна людина”

Олег Винник має бажання помолитися та сповідатися, але не може. Артист розповів, чому так сталося.

Олег Винник — один з найвідоміших суперзірок української естради, який прославився і за межами батьківщини. Однак, усі артисти приходять додому та перетворються у звичайних людей. Винник не є виключенням.

Олег Винник
Олег Винник

Саме тоді їм вдається відчути усі мінуси того, щоб бути знаменитістю. До них відчайдушно лізуть журналісти з безкінечними питаннями про їхнє особисте життя, фанати не дають проходу, немає часу, який можна було б присвятити собі та багато іншого.

Олег Винник не ходить до церкви

Олег Винник
Олег Винник

Одним з таких мінусів поділився головний вовка країни Олег Винник. Виявилося, що артист не може піти до церкви та помилитися просто тому, що фанати починають діставати мобільні телефони та фотографувати його. Звісно цим не обмежується: схвильовані шанувальники просять автограф та намагаються поспілкуватися з кумиром, який точно не налаштовувався на розмови зі своїми слухачами.

Однак, Олежа зізнається, що час від часу може прийти до церкви тоді, коли нікого немає та тихенечко у закутку поспілкуватися з духовником і розповісти усі свої проблеми та гріхи. Тож церковні служби для Олега Винника назавжди заборонений захід.

“Дуже соромно, образливо і боляче. Я дуже грішна людина. І часом я хочу піти до церкви. Але я знаю, що там є люди. І я не можу собі цього дозволити”, – поскаржився співак.

На жаль, що саме має на увазі Олег, коли каже, що він дуже грішний — відомо тільки йому. Можливо співак трохи перебільшує, але розмова з Богом необхідна всім. І на жаль, Олег Винник цю потребу задовільнити не може через шалену популярність серед співвітчизників.

Поділіться статтею

Учасники шоу Холостяк і Холостячка, які стали батьками

“Холостяцькі” діти: хто з учасників шоу “Холостяк” і “Холостячка” має дітей та як вони виглядають (ФОТО)

0
Мільйони глядачів стежать за тим, як головні холостяки і холостячки країни шукають кохання. Є серед них і ті, хто пішов далі та вже відчув радість батьківства.
Григорій Решетнік прокоментував розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

Григорій Решетнік розповів про причини розставання Мішиної та Еллерта: “Саша й Ксюша помиряться”

0
Ведучий реаліті-шоу "Холостяк" і "Холостячка" Григорій Решетнік назвав ймовірну причину розставання Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта.
Ольга Сумська, Людмила Балан

Ольга Сумська, Людмила Балан та інші зірки, які не соромляться хизуватися фігурою на пляжі після 50 років

Жінка у будь-якому віці може прекрасно виглядати. Подивіться, якими таліями можуть похизуватися наші прославлені зірки навіть після 50 років.
Актори серіалу

Позашлюбні діти, онкохвороба, депресія та кримінал: що стало з суворовцями з “Кадества” через 14 років?

Колись ці актори були мрією кожної дівчини на пострадянському просторі. Що з ними стало?
Володимир Остапчук та Христина Горняк

Досвідчений батько Володимир Остапчук не стримав емоцій та показав округлий живіт нової дружини: “Дякую”

Володимир Остапчук вже двічі став батьком. Невже з молодою дружиною готовий народити ще одну дитину?

Популярне

Останні новини