Понеділок, 17 Травня, 2021

Вагітна дружина Віктора Павліка публічно заявила, що її рідний батько “психологічно неврівноважена людина”

Нещодавно Катя заявила, що поважає чоловіка за те, що він не поливає брудом колишню родину. А сама назвала батька психологічно неврівноваженою людиною.

Якщо про життя одних зірок невідомо майже нічого, то життя інших — як на долоні. Все залежить від того, чим заробляє знаменитість. Вагітна дружина Віктора Павліка Катя Репяхова активно розвиває свій мікроблог в соціальній мережі Instagram. Тому блогерці доводиться розповідати користувачам про себе, ділитися найемоційнішими випадками з життя, показувати свої придбання, хизуватися подарунками, ходити з камерою по магазинах, тощо.

Катерина Репяхова показала свою маму. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Зараз у концертного директора близько 60 тис. підписників. Не так багато, але скоріш за все приносить якуийсь дохід. Тим паче, нещодавно Віктор Павлік згадував, що гроші, які були витрачені на новий автомобіль Каті та на відпочинок у Єгипті йому не належали. Молода дружина сама заробила на новий транспортний засіб та подорож.

Рідний батько

Про родину Каті відомо не так багато, але мама блогерки постійно світиться на її особистій сторінці. Особливо останнім часом, адже жінка приїхала на деякий час до Києва.

Користувачі мережі спитали в дівчини, чи спілкується вона з рідним батьком. Катя відповіла, що не спілкується з причини того, що її татусь психічно неурівноважена людина та показала підписником його фото.

Скріншот stories Каті Репяхової.

Пояснень стосовно її відгуку про батька вона не дала. Але практика показує, що дівчині варто повірити.

Нагадуємо, що молода дружина Віктора Франковича знаходиться на останніх термінах вагітності і очікує на поповнення на початку квітня. Дівчина рахує неділі до того дня, коли стане матір’ю, а її живіт вже стає причиною деякого дискомфорту. Жінка вже придбала ліжечко і візочок та з нетерпінням чекає на первістка.

Поділіться статтею

Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Як виглядають діти Мохаммада Захура від першого шлюбу: все, що відомо про минуле життя чоловіка Камалії

0
Про кохання української співачки Камалії та її пакистанського чоловіка Мохаммада можна писати романи, але до зустрічі одне з одним кожен жив своїм життям.

Популярне

Останні новини