Вагітна дружина Віктора Павліка публічно заявила, що її рідний батько “психологічно неврівноважена людина”

Нещодавно Катя заявила, що поважає чоловіка за те, що він не поливає брудом колишню родину. А сама назвала батька психологічно неврівноваженою людиною.

Якщо про життя одних зірок невідомо майже нічого, то життя інших — як на долоні. Все залежить від того, чим заробляє знаменитість. Вагітна дружина Віктора Павліка Катя Репяхова активно розвиває свій мікроблог в соціальній мережі Instagram. Тому блогерці доводиться розповідати користувачам про себе, ділитися найемоційнішими випадками з життя, показувати свої придбання, хизуватися подарунками, ходити з камерою по магазинах, тощо.

Катерина Репяхова показала свою маму. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Зараз у концертного директора близько 60 тис. підписників. Не так багато, але скоріш за все приносить якуийсь дохід. Тим паче, нещодавно Віктор Павлік згадував, що гроші, які були витрачені на новий автомобіль Каті та на відпочинок у Єгипті йому не належали. Молода дружина сама заробила на новий транспортний засіб та подорож.

Рідний батько

Про родину Каті відомо не так багато, але мама блогерки постійно світиться на її особистій сторінці. Особливо останнім часом, адже жінка приїхала на деякий час до Києва.

Користувачі мережі спитали в дівчини, чи спілкується вона з рідним батьком. Катя відповіла, що не спілкується з причини того, що її татусь психічно неурівноважена людина та показала підписником його фото.

Скріншот stories Каті Репяхової.

Пояснень стосовно її відгуку про батька вона не дала. Але практика показує, що дівчині варто повірити.

Нагадуємо, що молода дружина Віктора Франковича знаходиться на останніх термінах вагітності і очікує на поповнення на початку квітня. Дівчина рахує неділі до того дня, коли стане матір’ю, а її живіт вже стає причиною деякого дискомфорту. Жінка вже придбала ліжечко і візочок та з нетерпінням чекає на первістка.

Поділіться статтею

Учасники шоу Холостяк і Холостячка, які стали батьками

“Холостяцькі” діти: хто з учасників шоу “Холостяк” і “Холостячка” має дітей та як вони виглядають (ФОТО)

0
Мільйони глядачів стежать за тим, як головні холостяки і холостячки країни шукають кохання. Є серед них і ті, хто пішов далі та вже відчув радість батьківства.
Григорій Решетнік прокоментував розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

Григорій Решетнік розповів про причини розставання Мішиної та Еллерта: “Саша й Ксюша помиряться”

0
Ведучий реаліті-шоу "Холостяк" і "Холостячка" Григорій Решетнік назвав ймовірну причину розставання Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта.
Ольга Сумська, Людмила Балан

Ольга Сумська, Людмила Балан та інші зірки, які не соромляться хизуватися фігурою на пляжі після 50 років

Жінка у будь-якому віці може прекрасно виглядати. Подивіться, якими таліями можуть похизуватися наші прославлені зірки навіть після 50 років.
Актори серіалу

Позашлюбні діти, онкохвороба, депресія та кримінал: що стало з суворовцями з “Кадества” через 14 років?

Колись ці актори були мрією кожної дівчини на пострадянському просторі. Що з ними стало?
Володимир Остапчук та Христина Горняк

Досвідчений батько Володимир Остапчук не стримав емоцій та показав округлий живіт нової дружини: “Дякую”

Володимир Остапчук вже двічі став батьком. Невже з молодою дружиною готовий народити ще одну дитину?

Популярне

Останні новини