Середа, 23 Червня, 2021

Куди зникла Оля Полякова? Співачка не виходила на зв’язок через те, що разом з мамою потрапила до лікарні

Оля Полякова повідомила, що знаходиться з мамою в елітній поліклініці.

Після поїздки до Туреччини Оля Полякова зникла з радарів журналістів та шанувальників творчості співачки. Однак, ніхто не хвилювався, як про Кіркорова. Бити тривогу фанати не почали, а Суперблондинка через деякий час таки вийшла на зв’язок.

Оля Полякова разом з мамою опинилися у клініці

Сьогодні на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явився відеоролик, у якому зірка пояснює, чому вона не виходила на зв’язок останні декілька днів. Так, знаменитість постала повністю без макіяжу із зализпним волоссям у незвичній для неї обстановці. Полякова сиділа в халаті у гарно прибраному приміщенні.

Кадри з опублікованого відеоролику Олі Полякової.

Виявилося, що вона разом з мамою вирішила після великодніх свят поправити своє здоров’я. Для цих цілей вона обрала поліклініку “Детокс”, де вже скинула два з половиною кілограми ваги. Жінок годують рослинною їжею. Зокрема на столі засвітився скромний салат із капусти. Також Оля розповіла про нещодавню процедуру зондування печінки, яка також допомагає схуднути.

У наступному відеоролику зірка разом з мамою постала на лоні природи. Дівчатам дали завдання: пройти пішки 10 кілометрів. Якщо сидіти тільки на капусті та проходити такі відстані кожен день звісно схуднеш! До речі, вигляд в обох жінок просто розкішний: шкіра сяє, очі великі і щасливі.

Нагадуємо, що родина Поляковах близько 10 днів провела на орендованій турецькій віллі, де усі члени сім’ї набивали животи до не схочу. Раніше ми показували, як зірковій родині накривали на стіл та з чого складалося їхнє меню.

Поділіться статтею

Дзідзьо з дружиною

У мережі спливло відео зі справжнім голосом співачки Славії: як співає насправді екс-дружина Дзідзьо

Співачка Славія не раз казала, як відчувала у шлюбі, що її талант не визнається її чоловіком Дзідзьо. Послухайте, як звучить голос артистки без фонограми.
Змія

На курортах Азовського моря з’явилися змії: наскільки небезпечні плазуни і як вберегти себе від укусу

Того року Азовське море окупували медузи. Цього літа помітили феноменальну кількість плазунів.
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Катерина Репяхова показала зворушливі фото з перших хвилин життя сина Віктора Павліка: “Я плакала”

Катя та Віктор стали щасливими батьками маленького Михайлика. Зірка Інстаграму не забула зняти найдорожчі моменти у пологовому.
Микола Басков та Нонна Гришаєва

Миколу Баскова помітили у компанії заміжньої Нонни Гришаєвої: виплясували сороміцькі танці на ювілеї Галкіна

Микола Басков - знатний холостяк, який спровокував на ювілеї Максима Галкіна чутки про новий роман.

Популярне

Останні новини