Марічка Падалко кардинально змінила імідж: обрізала волосся до екстремальної довжини та зробила чолку (ФОТО)

Відома українська журналістка і телеведуча Марічка Падалко вирішила поекспериментувати з зачіскою та змінила імідж. Зірка "плюсів" виглядає чудово.

Марічка Падалко є беззмінною ведучою телевізійної служби новин (ТСН). Вже майже 20 років вона працює на телеканалі 1+1, причому спочатку героїня нашої сьогоднішньої статті вела спортивні новини в програмі “Проспорт”, а вже з 2006-го вона перейшла до ТСН.

Крім регулярних ефірів на телебаченні, Марічка активно розвиває свій блог в соціальних мережах, де підтримує зв’язок з багатотисячною армією прихильників. На даний момент на Інстаграм Падалко підписані майже 200 тисяч фоловерів, яких вона постійно радує новими публікаціями.

Марічка Падалко в студії ТСН
Марічка Падалко в студії ТСН

На цей раз журналістка продемонструвала зміну іміджу. Найчастіше вона носить довге каре, а ось тепер Марічка наважилася ще більше вкоротити волосся і додати до своєї зачіски чолку. Результат перетворення телезірка опублікувала в сторіз. У кадрі Падалко позує на вулиці в яскраво-жовтій куртці з ноутбуком в руках, посмішка і ледь помітний макіяж надали її образу особливої ​​легкості.

У підписі героїня статті поцікавилася у підписників, як їм стрижка, давши два варіанти відповіді: “люблю довше” і “нормально”.

Скріншот з Інстаграму Марічки Падалко
Скріншот з Інстаграму Марічки Падалко

До речі, це вже не перша спроба Марічки вкорочувати волосся. Раніше вона писала:

“Спочатку ти відрощуєш кожен міліметр, навіть якщо він того не вартий, а потім ріжеш, і ріжеш. І як не дивно, не шкодуєш!”.

Очевидно, на цей раз телеведуча теж не пошкодувала та залишилася задоволена оновленою стрижкою. З весною завжди приходить час змін, що зрозуміє кожна жінка.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.