Середа, 23 Червня, 2021

Чоловіки та коханці Любові Успенської: чому один намагався позбавити її прізвища, а інший терпів усі витівки

Вона скандальна та епатажна, але все одно гаряче кохана своїми шанувальниками. Так чому ж не склалося її особисте життя?

Любов Успенська викликає різні емоції, але нікого не залишає байдужим. Заголовки не покидає її ім’я, а навколо особистого життя зірки доволі багато пліток. Давайте згадаємо, які чоловіки були в житті Успенської та чим закінчилися ці романи.

Віктор Шумилович

Віктор Шумилович

За словами подруги співачки Клари, Любов закохалася в якогось хлопця і в 16 років зробила аборт, про що дуже боялася зізнатися майбутньому чоловікові – музикантові Віктору Шумиловичу. На наступний день після процедури вона пішла співати у ресторан. Почався сильний запальний процес. Лікар попередив дівчину, що у неї може не бути дітей.

Чоловікові Успенська так і не зізналася, а коли відчула симптоми вагітності і це підтвердилося, була дуже щасливою. Втім, близнюки народилися мертвими. Саме через цю трагедію вона розлучилася з Віктором Шумилович.

Юрій Успенський

З Юрієм Успенським шансоньє познайомилася, коли той був одружений. Вони працювали разом в київському ресторані. Коли шансоньє вирішила емігрувати, він таки повів її до РАГСу. Як чоловіка дисидентки, його усунули від керівництва оркестром радіо і телебачення України. Успенські зупинилися на якийсь час в Італії. Незабаром співачці запропонували співати в ресторані, а потім вона здійснила давню мрію – перебралася в США. Юрій же сидів на її шиї, тому, що у нього не було роботи. При цьому в поривах ревнощів іноді її бив.

Розлучилася з Успенським вона через роман з молодиком на ім’я Володимир Франц. Успенський хотів заборонити їй носити його прізвище. Казав, що вона його зганьбила своєю поведінкою.

Володимир Франц

З третім чоловіком Успенська познайомилася в київському ресторані. Одружений Володимир Франц займався видобутком золота і нафти в Африці. Він її балував та засипав діамантами.

Олександр Плаксін

Любов Успенська з чоловіком Плаксіним та донькою.

А незабаром співачка познайомилася з Олександром Плаксіним. Зустріч з ним змінила її життя. Шансоньє в черговий раз закохалася і розлучилася з Францем. Любов Успенська боялася, що через вік у них може народитися хвора дитина. Але все обійшлося: Таня народилася здоровою. Артистка його утримувала.

Поділіться статтею

24 червня - пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави

Свято 24 червня 2021: день апостолів Варфоломія і Варнави – як правильно сьогодні молитися за здоров’я

У перший місяць літа ми відзначаємо день апостолів Варфоломія і Варнави. Дізнайтеся все про це свято.
Оля Цибульська

Оля Цибульська показала справжнє обличчя і підтвердила підозри про роман з Дзідзьо: “Моє нікуди не дінеться”

Оля Цибульська дала суперечливе інтерв'ю, яке проливає світло на деякі аспекти її життя.
Філіп Кіркоров

Як трапилося, що Філіп Кіркоров заборгував 130 мільйонів та ледь не втратив елітну квартиру у Латвії?

Філіп Кіркоров декілька років не міг вибратися із боргової ями. Деталі у статті.
Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.

Популярне

Останні новини